TworzymyGłos Regionu

reklama

Tomasz Kłosowski kandydatem PiS na burmistrza Wschowy

Sobota, 09 marca 2024 o 15:35, autor: 94
Tomasz Kłosowski kandydatem PiS na burmistrza Wschowy

Tomasz Kłosowski, emerytowany policjant z bogatym doświadczeniem w służbach mundurowych, został oficjalnie ogłoszony kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza Miasta i Gminy Wschowa. „Swoją osobę, założenia programowe dotyczące rozwoju Naszego Miasta Wschowy i terenów wiejskich przedstawię Państwu na wspólnej prezentacji kandydatów,” zapowiada.

Tomasz Kłosowski kandydatem na burmistrza

Tomasz Kłosowski, wyrażając swoje zobowiązania wobec mieszkańców Wschowy, podkreślił swoje korzenie i doświadczenie zawodowe w regionie. „Jestem mieszkańcem i przedsiębiorcą z terenu Wschowy od urodzenia. To dla mnie jedno z najważniejszych wyzwań w moim życiu. Doskonale zdaję sobie sprawę, że to zadanie jest bardzo trudne i wymagające, ale jestem przekonany, że razem ze swoją drużyną sprostamy temu wyzwaniu," stwierdził Kłosowski. Podkreślił również swoje zaangażowanie w poprawę bezpieczeństwa i wizerunku Wschowy: „Jak dbam o Państwa bezpieczeństwo nie tylko na ziemi wschowskiej, ale także w całym województwie lubuskim, tak teraz nadszedł czas, aby zadbać o wizerunek naszej kochanej małej ojczyzny - Wschowy, zarówno pod kątem społecznym, jak i gospodarczym." Kłosowski wyraził wdzięczność wobec swojego zespołu i współpracowników: „Chciałbym podziękować naszej pełnomocnik wyborczej, pani Beacie Jurek, za profesjonalne sprostanie zadaniu. Dziękuję również naszemu komitetowi, który został zarejestrowany zarówno do Rady Powiatu, jak i do Rady Gminy." Na koniec swojego wystąpienia, tuż po rejestracji kandydatury, dodał: „Dzisiejszy dzień jest dla mnie bardzo ważny, ponieważ jako kandydat na fotel burmistrza Miasta i Gminy Wschowa, wierzę, że damy radę. Wizerunek Wschowy jest wart zachodu, a całe województwo lubuskie zasługuje na uwagę”.

Kim jest Tomasz Kłosowski?

Tomasz Kłosowski przez 30 lat pełnił służbę w policji. Był Komendantem Powiatowym Policji we Wschowie oraz zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wielkopolskim. Po odejściu na policyjną emeryturę w 2021 r. zaangażował się politycznie. W 2023 r. był kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Senatu RP. Zdobył 46 060 głosów, przegrywając bezpośrednią rywalizację ze swoim kontrkadydatem - Wadimem Tyszkiewiczem, na którego zagłosowało 97 636 osób.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (94)

avatar

avatar
~I co z tego
09.03.2024 16:45

Serio, naprawdę emerytura i inne dochody są za małe? Podziwiam upór i parcie na stołek, niestety nic z tego nie będzie, PiS jest pase, kandydat był kandydatem na posła, teraz na burmistrza, a potem ? Ze względu na samych wybitnych kandydatów ze swojej opcji politycznej do parlamentu europejskiego szans nie ma, spółki skarbu państwa przewietrzone, żadne miejskie gminne też nie wchodzą w grę, więc pozostaje mu bycie kandydatem na kandydata

avatar
~Polska uśmiechnięta ...
10.03.2024 20:18

Pase ? Farmerzy już poczuli co to jest uśmiechnięta Polska . Niezły bajzel by Tuskoholownia .

avatar
~"a potem..."
11.03.2024 08:23

Poseł lokalnej partii wystawi go na kandydata na Sołtysa - Ostatecznie dla takiego też fucha !!!. Tak jest jak partia się zwija , a jak to Moja Babcia powiadała ... " wywalisz takiego drzwiami, a on ci bezczelnie w gumiakach na Twoje dywany przez okno włazi..." Hihi..!. Coś jest w tym powiedzeniu Mojej Babci ! . Brawo Moja Babcia.

avatar
~Przedsiębiorca rolny...
11.03.2024 09:25

Przedsiębiorca rolny - a nie "farmer" nieuku z poparcie dla pixxi !. Polska Uśmiechnięta pisana dużymi literami P i U jest obecnie teraz - za Nas, za K15P , zapamiętaj to sobie hejterku tego kandydata i ty i tobie podobni NIE zakrzyczycie PRAWDY o waszym "zielonym ładzie", który to wasz premier Morawiecki , wasz prezes kaczyński, wasz Komisarz UE -Wojciechowski oszukali Polskiego Gospodarza Rolnego i Przedsiębiorcę Rolnego promując najpierw te swój Plan Stulecia " Zielony Ład a następnie na Forum UE Komisarz pisu Wojciechowski -----To było ponad dwa lata temu za rządów, Totalnych rządów pisu w Naszym Kraju !!!! Wydaliście na to setki tysięcy - naszych tysięcy - a teraz zaklinacie, tak jak ty prawdę o waszych wstydzie i hańbie wobec Polskiego Gospodarza !!!

avatar
~dotti
09.03.2024 16:49

W stosunku do mnie nie ma żadnych zobowiązań, więc nie życzę sobie by wycierał gębę reprezentowaniem mnie. Nie rozmawiał ze mną, nie zna moich przekonań, a to, że od niedawna nagle mnie mnie poznaje na ulicy nie daje mu podstaw do reprezentowania mnie.

avatar
~Wschowianin
09.03.2024 16:59

PiS powinna być zdelegalizowana .Wstyd i hańba ,że jeszcze hydra pisowska łeb podnosi .Precz ze sceny politycznej !

avatar
~EMERYT (P)
09.03.2024 21:19

Ma facet tupet ....#.pl. Jak widzimy po kandydatach to lokalny pis + poseł Ast jadą z Nami Wyborcami po bandzie, bowiem rozdrobnili swoje siły w postaci wielu kandydatów pisu/ sympatyków pisu - a la w stylu neopisowców...itd. . Jak widać emeryt mundurowy nie odpuszcza co świadczy o nim i o jego partyjnych promotorach pisplus, że totalnie lekceważy Naszą Inteligencję i ma gdzieś opinię jakie My Wyborcy wystawiliśmy mu w kampanii 15.10.2024 roku . Jak widać obecna taktyka walki o stołek burmistrza Wschowy polega ze strony lokalnego pisu + posła Asta w stylu " Kupą Mości Panowie ... Kupą Panowie i taranem naszych kandydatów w liczbie 4 i tych jawnych ( kandydat emeryt mundurowy) i tych utajnionych bez znaczka "pisu" , jak miedzy innymi ; " ich obecny radny Gliński + Czopek, kandydat Kuryło, kandydat Grabka ... I kto jeszcze ???> Czego się poseł Ast obawia ?. czego się tak boi ?. Czego się boi Nas Wyborców pis ze Wschowy >>>> > Czyżby nadchodzącego rozpadu jego totalnej partii pis plus ?. Czy tak jak Pan Forumowicz "Wschowianin" nadmienił ; cytat -- " DELEGALIZACJI PISU ..." ????. Wierzę jako emeryt policyjny, że nie są w stanie zaskoczyć Naszej Inteligencji wyborczej, bowiem jak może emeryt mundurowy startować z pisu, po tym co codziennie słyszymy o dziesiątkach afer za ich panowania przez ponad 8 lat --- Mówią o tym Komisje Śledcze i Informacje dziennikarzy śledczych - w tej partii afera goni aferę i ktoś taki do Nas na burmistrza ???. Wstydu nie macie !!!!.

avatar
~Jedna partia jeden przywódca jedna telewizja
10.03.2024 14:21

Hahahaha .

avatar
~Do emeryt P
10.03.2024 18:21

Ty się leczysz na NFZ czy co ? A ilu was tam jest od Hamowni i tych pustych serduszek klasów i tych coleją teraz Polskich rolników ? . Abyś się chłopie tym chlebem Polskim udławił podczas głosowania na te niemieckie partie

avatar
~Ferdek Kiepski
10.03.2024 18:50

ZGADZAM SIĘ❗❗❗pod warunkiem, że z delegalizacją będą cofnięte wszystkie PiSowskie programy socjalne, a także zaprzestanie budowy wschowskiej obwodnicy❗❗❗

avatar
~Mika
09.03.2024 18:21

Tomasz więcej samokrytyki , nie masz nic do zaoferowania mieszkańcom Wschowy . Zrozum to wreszcie !

avatar
~@<>(Do emeryta P)
11.03.2024 09:44

Klasyczny przykład na tym forum pisowskiej propagandy , tj. ( Do emeryta P) , któremu ta szczujnia jako niby katolik życzy , cytat ..." abyś się chłopie tym chlebem Polskim udławił podczas głosowania .....itd." -koniec cytaty z tej szczujni !. Szanowny Wyborco Wschowy, to jest PRAWDZIWA TWARZ tych co popierają kandydatów na te wybory z partii pisu !. Żenujące i ohydne , kogo ta partia reprezentuje w Naszym Kraju. W niedzielę gonią do kościołów - na pokaz - a już w poniedziałek uruchamiają swoją szczujnię . Pytanie ; - wymieniając w nazwę " chłopie ", czy miał na myśli szczucie na Polskiego Chłopa , czy na samego siebie???. Kłania się diagnoza EHD !.

avatar
~Pani - Mika..
11.03.2024 09:49

Po tym co robi i jak się zachowuje należy się zastanowić czy w ogóle myśli, a co dopiero " samokrytyka" , jak pamiętam nigdy nie przyznawał się do swoich błędów ( podobnie było z likwidacją Komisariatu w Szlichtyngowej za PO-PSL i jego ponowne ( reasumpcja w stylu pisu ) powołanie za rządów pis - Ziobro !). O czym tu mówić - wszystko jest zapisane i zarejestrowane z tą pompom - cyrkiem pisu przy otwieraniu tego " posterunku plus" w Szlichtyngowej z czołówką pisu !!!. Hi....!

avatar
~DO(Ferdek Kiepski)
12.03.2024 08:54

Tak ZGADZAM się - ZDECYDOWANIE tak !!!, dodał bym do tego ; cofnięcie wszystkich szybkich awansów ludzi pisu w służbach mundurowych, służbach specjalnych, TK, Sądach i prokuraturze, umocowanych w Spółkach skarbu państwa , likwidacji " listy milionerów pis plus", likwidacji " listy Willa pis plus" , likwidacji szybkiej ścieżki awansów tzw. " pisowskich rekonstrukcji" ..... Tak "Ferdek Kiepski" i wówczas BĘDZIEMY KWITA i zakończymy tą totalną NIERÓWNOŚĆ , a la pis plus !!!!!. DO LIKWIDACJI !!!!!!.

avatar
~Sylwia
09.03.2024 18:34

Jaka konkretna wizja rozwoju Gminy Wschowa? W jakim kierunku będą Pana działania? Czy ma Pan plan, czy będzie improwizować i się dopiero uczyć samorządu?

avatar
~BIS(Hahaha)
10.03.2024 15:26

I Dwóch emerytów mundurowych P+SP i jedna partia i jeden poseł---- z historii wiem, że każdej partii najlepiej i najszybciej pozyskać do współpracy tzw. "mundurowych" ...!. Pytanie i Odpowiedź zostawiam dla naszych Wyborców. Oj jest ciekawie w tym temacie ... !.

avatar
~Reasumpcja plus***
10.03.2024 15:30

Tak szanowna Pani "Sylwio" , będzie - ale REASUMPCJA w postaci ośmiu ostatnich lat władzy pisu z udziale posła Asta przeniesiona na GRUNT Miasta i Gminy Wschowa . Proste jak ś....... ogon !, Oni są w tym już wprawieni !.

avatar
~Felek
09.03.2024 20:33

Z pewnością Kłosowski byłby lepszym burmistrzem niż Antkowiak.

avatar
~Naprawdę
10.03.2024 08:27

Nie wierzę, że ktoś tak chociaż może pomyśleć. Następcy Klosowskiego dopiero budynek komisariatu powoli odremontowują. Na zewnątrz już wygląda ładnie. W środku to czasy PRLu. Czy taką WSCHOWE CHCEMY? Ja mówię NIE. Jeśli nie dba się o jeden budynek to co dopiero o kilkadziesiąt. Chcę Wschowy nowoczesnej, z zachowaniem jej zabytkowości.

avatar
~Gekon
10.03.2024 08:46

Felku, masz rację, tylko o bycie lepszym burmistrzem od Antkowiaka nie jest trudno.

avatar
~4427018074
10.03.2024 16:04

A skąd ty to wiesz? Skąd masz takie informacje ? Napisz, bo ludzie nie wiedzą i przez niewiedzę nie zagłosują na twojego faworyta.

avatar
~Kobieta
11.03.2024 22:22

Człowieku chyba się szaleju najadles

avatar
~.
09.03.2024 20:49

Już myślałam ze nie startujesz. Jedyna sensowna osoba która coś zrobi z naszą dziura.

avatar
~Uwaga, Uwaga ...!
09.03.2024 21:49

Tylko patrzeć jak ruszą lawiną hejterzy i trolle by swoimi łapkami w górę ratować resztkami honoru tego kandydata. Pytam się gdzie ten emeryt zgubił po wyborach 15.10 swój honor ?. Nie dość, że poszedł na emeryturę i jest opłacany z Naszych Pieniędzy to jeszcze posłusznie wykonuje polecenia partii- partii co to zrujnowała nam prze te swoje 8 lat totalnej władzy ; Sądownictwo, Prokuraturę, TK, zadłużyła Szpitale Powiatowe, Uwłaszczyła się na mieniu Publicznym do tego stopnia, że mają własną "listę milionerów", oraz własne " Willa plus" , ponadto totalnie uwłaszczyli się na Spółkach Skarbu Państwa ( jedna taka jest w Osowej Sieni) <> i ktoś taki; były policjant, startuje z takiej partii -- Litości !! Ludzie, czy wy to widzicie !. Zero bojaźni przed gniewem ludu !.

avatar
~DO (Felek i ~.)
10.03.2024 08:10

Prozę Nas Wschowian nie Obrażać i nie kpić sobie z Powagi tych wyborów na stanowisko Burmistrza Wschowy tym kandydatem " emerytem policyjnym" !?. Do kandydata pisu ; - jest coś takiego w każdym człowieku, a zwłaszcza w prawdziwym Katoliku jak, uczciwość, honor i szacunek do bliźniego swego, nie wspomnę o wysokim stopniu posiadania osobistego poczucia wstyd ...... - Wyborco Wschowy, nie daj się wmanewrować w tą pułapkę zastawianą na Nas Wyborców w tej kampanii na Burmistrza Naszego Miasta przez lokalny pis, prze posła Asta, przez tych kandydatów stojących w rozkroku Do Nas i do pisu, jak kandydat Grabka, Kuryło i Gliński !!!. Ten manewr przez "rozdrobienie" swoich kandydatów na różne Komitety Wyborcze jest zamierzony i zaplanowany i ma uderzyć w Nas Wyborców i Nasze Miasto przeciwko Naszemu Panu Burmistrzowi najlepszemu z burmistrzy od ponad 30 L. Wypisz wymaluj polityka posła Asta jest ku temu sterowana prawie ja wytyczne z Nowogrodzkiej, To samo pis robi innym samorządom lokalnym w Kraju - Naszej Ojczyźnie !!!!. Szok i żenada - cią dalszy skłócania Narodu !!!!. To taktyka tej upadłej partii ( totalnej opozycji pis 13 Grudnia ) .

avatar
~NA POWAŻNIE!!!
10.03.2024 08:35

Zwracam posłowi i emerytowi policyjnemu; TRZEBA MIĘĆ ODWAGĘ WYWIESIĆ BIAŁĄ FLAGĘ !. Po tym jak wyborcy potraktowali pis i tego ich kandydata 15.10.2023 r. - to dużo nie kosztuje, a oszczędzi nam tego " CYRKY" z ich udziałem w wyborach 07.04.2024 r. !. Proste jak świński ogon - ODWAGĘ i UCZCIWOŚĆ samą w sobie !. Żegnam !.

avatar
~Zadziwia ***
10.03.2024 11:14

Postawa zw.pl w tej sprawie , jak traktuje propagandę obłudy lokalnego pisu !

avatar
~Wow,wow....!
10.03.2024 12:37

Wyborcza obłuda pis plus !. Co to ma być...?. Abstrahując -czy tu czasami NIE mamy do czynienia z " bis kandydatem z tabletu?". Czy czasami poseł Ast nie narzuca nam planów z Nowogrodzkiej na grunt samorządów lokalnych, które jego partia i on sam przez 8 ostatnich lat NISZCZYŁA i OGRANICZAŁ Nasze prawa lokalne - samorządowe przez , np. "zawłaszczenie sobie Naszych dochodów z odpisu PIT i CIT >?". I ktoś taki śmie teraz promować swojego kandydata do stołka BURMISTRZA ?. Do instytucji, której pis pogardzał i wprowadził dla swoich , tzw. " tekturowe czeki" ???.

avatar
~#AntkowiakNowyzespół
09.03.2024 21:41

A my na złość Wschowie zagłosujemy na Antkowiaka.

avatar
~Kaska79
09.03.2024 21:47

No w końcu mam na kogo zagłosować . Brawo !

avatar
~emeryt"p"
09.03.2024 22:02

Jak już takie zestawienie robicie "głosów" z 15.10. 2023r, i jak mniemam uważacie to za sukces - ja za kpinę z poważnych ludzi Naszego Województwa, to nie zapominajcie ( chyba że się wstydzicie ) podać głosy waszego posła Mejzy !. Było to świetne zestawienie ; kandydat Mejza i emeryt mundurowy z policji !. Godne do pozazdroszczenia !. NIGD ... ale to NIGD ... głosy przypadkowe ( bowiem większość głosowała na partię pisu, a nie na tego kandydat emeryta M ) nie przedłożą się w Naszej Wschowie i Gminie na kandydata pisu !. Z tego co się orientuję, to w środowisku lokalnym emerytów mundurowych ten wasz kandydat nie ma dobrej ocen.... i nie każdy się do niego obecnie przyznaje !. Proszę się posła Asta nie ośmieszać tą kandydaturą . Zagrywka godna tej partii !.

avatar
~Lol
09.03.2024 23:13

Emerytowi już dość !

avatar
~Asd
09.03.2024 23:16

Chciałbym podziękować naszej radnej(… )z sejmiku wojewódzkiego z ramienia PiS. Ten pociąg relacji zielona góra leszno chyba częściej nie jeździ niż jeździ.

avatar
~Tubylec
09.03.2024 23:28

Trzeba wiedzieć kiedy że sceny zejść ...

avatar
~F
09.03.2024 23:35

Bardzo dobrze że staruje

avatar
~Wschowa
10.03.2024 08:33

Ja będę głosował za Panem Kłosowskim . Dość już tego kolesiostwa i ustawek . Jak to jest ze Nasi mieszkańcy którzy znali dobrze naszą gminę sami musieli zrezygnować z pracy w gminie ? . Spółka komunalna tak samo , Centrum kultury to samo Jako społeczeństwo zostaliśmy zniszczeni a organizacje pozarządowe? Gdzie fundusz obywatelski ? Gdzie ta praca dla młodych Gdzie ten rozwój gminy ? . Dalej klakierzy klaskają w łapki ? . Oszukaliscie nas z tą Nowa Wschową . Ja wiedziałem że tak będzie, ale wyborcy Antkowiaka też się z tym liczyli ? Słynne będziemy rządzić Razem naszą Wschowa!!!!!. Jeszcze raz pójdziecie z tym hasłem ? Mam nadzieję że wystarczy obraz 5 letniej kadencji starego Burmistrza . Popatrzmy na Sławę , Tyle straciliśmy .

avatar
~DO(Wschowa)
10.03.2024 14:55

Czy ty się słyszysz ???. Miałeś to totalne pis plus Kolesiostwa, ustawki ( nawet na poziomie starostwa z nadanie starosty z pisyu) w stylu pisu na tzw. ich "Rodzinnych Piknikach" za szmal Suwerena, Tak przez takie starostwo z nadania psiu było ZERO miejsc pracy , ZERO inwestycji,,, itd. I z tego powodu ubyło nam mieszkańców w Mieście i Gmin i od 07.04 -- Rada Miejska będzie liczyła tylko 15 Radnych !!!. I ty mierny , ale wierny pisowskiej ponad 8 letnie OBŁUDZIE i SZYDERSTWU z naszych Kobiet, cyta. " dają w szyję ....itd" , bite i gazowane na swoich legalnych protestach - I ty śmiesz siać ta pisowaką obłudę po tych 8 straconych latach dla samorządów lokalnych i Nas Mieszkańców !!!!. Większego trolla "dzbana" to ja już dawno na ty, zw.pl nie czytałem !!!!. Najwyraźniej Mejza ci odpowiadał jako wasz symbol " piswoskich cnót" !!!!. Żenada i odraza być takim ślepym na krzywdę innych prze te ostatnie 8 lat !!!!.

avatar
~Mieszkaniec
10.03.2024 08:42

Ja chcę aby Ci klakierzy Antkowiaka mi odpowiedzieli na jedno pytanie ? ILU ? Strategicznych dla Wschowy , Pan Antkowiak ściągnął do Wschowy przedsiębiorców? . I gdzie ten jego rozwój ? Deptak , basen , gdzie te obiecanki ?????????. Ludzie na zaciszu toną w błocie .To jest chyba ten obiecany basen razem ze spa .

avatar
~Obcy plus+
10.03.2024 15:58

Do "Mieszkaniec" , a jak chcę kol. hejterze od naganiania "łapek" dla kandydata, który ma zerową wyobraźnię w prawie inwestycji, planowania i finansowania lokalnych samorządów, aby poseł Ast raczył nam podać ILE - ILE !!!! Miasto i Gmina straciła przychodów - a tym samym mieszkańcy tego miasta i tej gminy prze prowadzenie totalnej rabunkowej polityki pisu - partii kandydata emerytowanego policji i p. posła Asta z racji np. samego ograniczenia pisów z PIT i CIT ?. Ile ta partia pisu - którą ( mi by do głowy to nie przyszło ...) teraz reprezentuje ten kandydat mundurowej emerytury z policji przelała Naszego PUBLICZNEGO SZMALU poza kontrolą Polskiego Sejmu, a następnie w poprzedniej kampanii epatowała czymś takim - w czym brał udział i poseł i ich kandydat mundurowy, jak " PIKNIKI RODZINNE", "PIKNIKI WOJSKOWE i POLICYJNE i STRAŻAKÓW. I te ich na piersiach organizowanych USTAWEK " tekturowych - papierowych CZEKÓW" dawanych z klucza partii pisu dla swoich !!!!. Czy taki przodujący hejter jest w stanie to wszystko wyliczyć zanim zacznie pisać te pisowskie bzdety , z przekazów DNIA ?????

avatar
~Do powyżej
10.03.2024 20:54

Burmistrz nie obiecywał ,że wybuduje drogi na Zaciszu .Za to zrobił dużo więcej niż obaj poprzedni włodarze .

avatar
~Jola
10.03.2024 10:22

Gdzie tego Pana nie było wielkie parcie ma ! Jak ktoś wszędzie to i nigdzie

avatar
~SARKAZMplus@.pl
10.03.2024 10:30

Jeden jedyny komentarz jaki mi się nasuwa na widok tych ludzi to " kpina z wyborców Wschowskich, kpina z naszej inteligencji" oraz krzyk ....!!!! - LUDZIE LIROŚCI dajcie nam Normalnie żyć bez tej pisowskiej obłudy i ich emeryta !!!. To jest na wskroś żałosne .

avatar
~do sarkazm
10.03.2024 22:12

Z waszej „yntelygencyi” nie da się kpić, bo to bez sensu kpić z niczego.

avatar
~lobo
10.03.2024 11:17

Tylko nie PIS!!!!!

avatar
~Olek
10.03.2024 13:30

Przedsiębiorca to osoba , która płaci pełen ZUS , składki zdrowotne z kosmosu podatki , Vaty City , I jeszcze co miesiąc musi wypracować sobie wynagrodzenie . Musi nieźle z...ć , żeby ( jak dożyje ) dostać od państwa jakieś ochłapy nazywane emeryturą . W naszym kraju są grupy społeczne , które całe życie są na garnuszku państwa I jako młodzi emeryci nie założą działalności I nie obciążą się haraczami dla państwa. Lepiej znaleźć intratną dobrze płatną posadę i ciągnąć z dwóch źródeł . Często ludzie wybirani na takie stanowiska nie mają pojęcia co to jest przedsiębiorczość .Najlepiej stała gruba wypłata przez całą kadencję bez odpowiedzialbości .

avatar
~Panie "Olek"
10.03.2024 15:03

Ten kandydat przez całe swoje życie zawodowe był na tzw. " polecenia i rozkazy " - wiem o tym i piszę, bowiem byłem mundurowym i tak jak św. pamięci ojciec Kaczyńskich przestrzegał społeczeństwo ( jak donoszą wolne media) prze daniem władzy ich synom, tak ja jako dawny funkcjonariusz przestrzegam Nas - Wyborców Wschowy !!!!. Nigdy na takim stołku EMERYTA - a już kuriozum EMERYTA policyjnego !!!. To jest Masakra dla Nas Wszystkich i stracone przyszłe 5 lat dla Wschowy i Gminy !!!!. Ludzie Litości - ze strony posła pisu to jest tylko kolejna jego gra, a tu chodzi O Naszą Przyszłość , a nie Nepotyzm i Kolesiostwo tej partii - ( patrz przykład HZZ.... ich rekonstrukcja ,,, itd" . To jest tego tylko namiastka co Nas może spotkać jak popełnimy ten błąd co z ich posłem Mejza !!!!!!. Ostrzegam Was !!!!.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl