TworzymyGłos Regionu

reklama

Szlichtyngowa żegna wieloletnią skarbnik gminy Teresę Zarzycką

Czwartek, 19 października 2023 o 17:19, aktualizacja Czwartek, 19 października 2023 o 17:27, autor: 1
Szlichtyngowa żegna wieloletnią skarbnik gminy Teresę Zarzycką

Zmarła śp. Teresa Zarzycka, która przez 35 lat swojego życia zawodowego poświęciła Urzędowi Miasta i Gminy Szlichtyngowa. Zasłużyła na uznanie jako osoba, która znacząco przyczyniła się do rozwoju lokalnej społeczności. Rozpoczynając karierę od pozycji referenta, z determinacją i profesjonalizmem awansowała na stanowiska Głównego Księgowego, a następnie Kierownika Referatu Finansowo-Budżetowego.

Skarbnik Miasta

Od 1990 do 2015 roku, śp. Teresa Zarzycka pełniła funkcję Skarbnika Miasta i Gminy Szlichtyngowa. Była odpowiedzialna za nadzór nad realizacją budżetu miasta i prawidłowe gospodarowanie gminnymi finansami. Jej zaangażowanie, wiedza i kompetencje miały kluczowe znaczenie dla utrzymania dobrej kondycji finansowej Gminy oraz umożliwiły realizację ambitnych programów inwestycyjnych.

Uroczystości pogrzebowe

Rodzina, przyjaciele, a także współpracownicy śp. Teresy Zarzyckiej pożegnają ją podczas uroczystości pogrzebowych, które odbędą się 21 października o godzinie 12:00 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Szlichtyngowie.

„Ciężko wyrazić ból słowami po Kimś, z Kim zrobiło się tak wiele”.

W obliczu tej straty, Jolanta Wielgus, Burmistrz Miasta i Gminy Szlichtyngowa, pracownicy Urzędu, Anna Zalewska, Przewodnicząca Rady Miejskiej Szlichtyngowa wraz z radnymi, sołtysi, dyrektorzy i pracownicy gminnych jednostek organizacyjnych wyrażają swoje współczucie i solidarność z rodziną zmarłej.

Źródło/foto: UMiG Szlichtyngowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Kantorska Janina
21.10.2023 08:44

Serdeczne wyrazy współczucia, dla rodziny ,niech spoczywa w pokoju

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl