TworzymyGłos Regionu

reklama

Studio Jogi w Dębowej Łęce zaprasza

Niedziela, 22 października 2023 o 07:40, autor: 0
Studio Jogi w Dębowej Łęce zaprasza

Powoli jesienne klimaty wdzierają się coraz bardziej do naszej codzienności. Wieczory stają się dłuższe, a my szukamy nowych firm spędzania tych wolnych chwil. Studio jogi w Dębowej Łęce prowadzone przez Martynę Barczyńską w swojej jesiennej ofercie proponuje mnóstwo pomysłów jak wypełnić jesienny czas i wprowadza nas w bardzo urokliwy świat jogi. 

Klimatyczne studio, przepełnione świecami i zapachem kadzideł zaprasza  na liczne jesienne praktyki.

 W studiu Martyna prowadzi zajęcia dla każdego. Jeśli potrzebujesz rozciągania, a twoje ciało jest napięte warto spojrzeć w stronę zajęć yin yogi, są to zajęcia skierowane na rozciąganie i powiększanie zakresów ciała. Dla osób lubiących umiarkowany ruch z elementami wzmocnienia i rozciągania na koniec Martyna proponuje zajęcia vinyasa. Poprawisz swoją siłę, elastyczność i mobilność. Dla potrzebujących wyzwań i szukających w jodze nowego spojrzenia zostały stworzone zajęcia jogi funkcjonalnej. Mniejsza grupa i bardziej techniczne podejście to pozycji pozwalają zbudować przepiękne pozycje i doświadczać nowych wrażeń. 

Specjalnie dla początkujących oraz szukających lżejszych zajęć we wtorki prowadzone są zajęcia w stylu yin i vinyasa tak , aby każdy mógł odnaleźć swój styl w jodze. 

Jesienna oferta przewiduje również dwa fantastyczne warsztaty. 10.11 zaplanowany jest warsztat facelifting, na którym nauczysz się jak samodzielnie wykonać masaz twarzy płytką gua sha (uczestnicy otrzymają własne płytki, które zabiorą do domu) , a 24.11 już druga edycja warsztaty refleksologii stóp zakończonego sesją jogi snu. 

Koniecznie spróbuj i odmień swoje ciało i umysł. 

Zapisy listopadowe są już dostępne, można jeszcze dołączyć na zajęcia październikowe. 

Szczegółowy grafik dostępny na stronie : 

https://www.simplelifeconcept.com

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl