TworzymyGłos Regionu

Sto dni do matury

- studniówka ZSP w Sławie

Niedziela, 16 stycznia 2022 o 00:12, autor: 0 1613
Sto dni do matury

Dnia 14 stycznia br. odbył się Bal Maturalny, tzw. Studniówka. W wydarzeniu brali udział uczniowie klas maturalnych, czyli klasy IV TL oraz IV TŻ, grono pedagogiczne oraz rodzice. Studniówka odbyła się w Adamowie na Sali Królewskiej. Bal rozpoczął Pan Dyrektor Marcin Wójtowicz witając zebranych gości i zapowiadając uroczyście poloneza.

Po cudownym tańcu wykonanym przez uczniów naszej szkoły, nastąpiły przemówienia. Pan Marcin Wójtowicz podziękował wszystkim za obecność i przygotowanie tego niesamowitego wydarzenia. Następnie przedstawiciele klasy IV TL oraz IV TŻ podziękowali oficjalnie Dyrkecji, gronu pedagogicznemu, rodzicom i pracownikom szkoły za wszystko co uczynili przez ostatnie cztery lata. Szczególne podziękowania złożyli w ręce Pani Katarzyny Boczek, która uwieczniła ten wspaniały dzień na fotografiach oraz Pani Stelli Dodot, która przygotowała uczniów do uroczystego poloneza. Uczniowie wręczyli nauczycielom róże i słodkie upominki. Po wspólnych zdjęciach z rodzicami i gronem pedagogicznym rozpoczęła się zabawa taneczna.
Bal maturalny to piękne wydarzenie i na pewno będzie mile wspominane przez kolejne lata.

(zsp.slawa.pl)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl