TworzymyGłos Regionu

reklama

Spektakl „Żona do adopcji” zawita na scenę CKiR. Bilety już w sprzedaży

Wtorek, 09 stycznia 2024 o 09:22, autor: 0
Spektakl „Żona do adopcji” zawita na scenę CKiR. Bilety już w sprzedaży

Sala widowiskowa Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie stanie się areną komediowych perypetii w spektaklu "Żona do adopcji", który odbędzie się 1 marca 2024 roku. Scenariusz, pełen humoru i nieoczekiwanych zwrotów akcji, przeniesie widzów w świat Adama, którego dotychczas uporządkowane życie nagle zamienia się w wir absurdalnych sytuacji.

"Żona do adopcji" na deskach wschowskiego CKiR!

W sali widowiskowej CKiR we Wschowie wystąpią: Alżbeta Lenska/zamiennie Olga Borys/zamiennie Magdalena Wróbel/ zamiennie Katarzyna Kołeczek. A także Marek Pituch, Jakub Wons/zamiennie Michał Rolnicki/zamiennie Tomasz Piątkowski.

Niezwykła opowieść o przewrotności losu

Spektakl "Żona do adopcji" to opowieść o życiu Adama, który doświadcza serii niespodziewanych wizyt i zdarzeń, wywracających jego spokojną egzystencję do góry nogami. Od natrętnego domokrążcy i wróżbity, przez niespodziewane odwiedziny starego przyjaciela, aż po pukające do drzwi przedstawicielkę Ośrodka Adopcyjnego – każda z tych postaci wnosi do życia Adama element chaosu i komizmu.

Szczegóły dotyczące biletów

Chętni do obejrzenia tego niepowtarzalnego przedstawienia mogą zdobyć bilety poprzez strony biletyna.pl oraz kupbilecik.pl. Dostępne są również bilety grupowe, które można zarezerwować dzwoniąc pod numer 608 785 994.

Żona do adopcji - plakat

Źródło: CKiR

Foto: Żona do Adopcji (Facebook)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl