TworzymyGłos Regionu

reklama

Sławskie przedszkole zyska nowy obiekt. Trwają prace nad dokumentacją projektową

Poniedziałek, 18 marca 2024 o 16:23, aktualizacja Poniedziałek, 18 marca 2024 o 16:31, autor: 4
Sławskie przedszkole zyska nowy obiekt. Trwają prace nad dokumentacją projektową

Sława przygotowuje się do ważnego kroku w rozwoju lokalnej infrastruktury edukacyjnej. Dzięki inicjatywie Burmistrza Cezarego Sadrakuły, miasto zyska nowoczesne przedszkole, które ma zapewnić wysoki standard nauki i bezpieczeństwa dla najmłodszych mieszkańców. 

Ostatni etap przed budową

Projekt przedszkola przeszedł przez kluczowe etapy planowania, w tym opracowanie programu funkcjonalno-użytkowego oraz akceptację koncepcji architektoniczno-budowlanej. Obecnie sławski samorząd skupia się na przygotowaniu dokumentacji projektowej, będącej ostatnim formalno-prawnym etapem przed rozpoczęciem inwestycji.

Nowoczesność i bezpieczeństwo

Zaplanowany obiekt wyróżniać się będzie nowoczesną infrastrukturą. Dwa piętra przedszkola pomieszczą siedem oddziałów, gabinety specjalistyczne, kuchnię oraz zaplecze socjalne. Takie warunki stworzą idealne środowisko do nauki i rozwoju dla dzieci z Gminy Sława.

Źródło: UM w Sławie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~Sławiak
18.03.2024 22:31

Ciekawe co jeszcze .Przedszkole , stadion, domy dla wszystkich, . .No sala do wręczania sobie medali już jest ....brawo już wystarczy można odejść!!!

avatar
~Joanna
19.03.2024 10:30

Sala jest piękna, skorzystają z tego wszyscy mieszkańcy. Sława nie miała takiego miejsca i bardzo się cieszymy, że powstało. I wszyscy się cieszą, że powstanie nowe przedszkole, Centrum Sportowe. Sława się rozwija i wszystko idzie w dobrym kierunku z dobrym burmistrzem. Więc już wystarczy takich komentarzy, można odejść!!!

avatar
~Tak
19.03.2024 18:38

Kasyno by się przydało bo to jest moje marzenie, burmistrz już swoje marzenie spełnił i jak napisał Sławiak może sobie wręczyć medal i przeciąć szarfę.

avatar
~szuria
20.03.2024 07:21

Przedwyborcza informacja o tym, że na kilka dni przed prawdopodobną zmianą przygotowuje się dopiero projekt, a taką wizualizację, którą widać na obrazku, to można stworzyć w kilka godzin, a nawet kilkanaście minut, zwłaszcza jeśli korzysta się z przykładowych gotowców. Można się powoływać na dotychczasową skuteczność sławskiego Burmistrza, który potrafi bezwzględnie realizować swoje marzenia, ale trzeba myśleć trzeźwo. Źródełko, w postaci Polskiego Ładu, wyschło, a Nowa Władza w Polsce może nie będzie tak przychylnie patrzyła ( ...)

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl