TworzymyGłos Regionu

reklama

Sławski Dzień Kobiet (ZDJĘCIA)

Poniedziałek, 14 marca 2022 o 08:28, aktualizacja Poniedziałek, 14 marca 2022 o 10:12, autor: 0
Sławski Dzień Kobiet (ZDJĘCIA)

"Całuję twoją dłoń Madame" - czyli muzyczne retro show z okazji Dnia Kobiet. To pod takim właśnie hasłem odbyło się tegoroczne spotkanie dla Pań z naszej gminy. Podczas wydarzenia wystąpił zespół śpiewaków operowych i solistów instrumentalistów "Artes Ensemble" pod dyrekcją Andrzeja Janaszka, którzy rozgrzali sławską publiczność do czerwoności. Na samym początku, każda z Pań, która zdecydowała się na udział w wydarzeniu otrzymała z rąk Dyrektora SCKiW Tomasza Krzymińskiego symbolicznego tulipana.

Następnie zespół zabrał wszystkie damy w podróż do lat 20 i 30 ubiegłego wieku, gdzie odegrał największe utwory wielkich polskich gwiazd estrady. Nie zabrakło takich szlagierów jak "Za zdrowie Pań" - Edwarda Hulewicza, "Brunetki, blondynki" - Jana Kiepury, czy też piosenki "Miłość Ci wszystko wybaczy" - Heleny Ordonówny, a także utworu "Już taki jestem zimny drań" - legendarnego Eugeniusza Bodo.

Podczas niespełna dwugodzinnego spotkania artyści nawiązali z publicznością świetny kontakt. Finałową piosenką było gromkie "Sto lat", wykonane wspólnie z widownią oklaskującą wykonawców na stojąco.

tekst. slawa.pl
(WG)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl