TworzymyGłos Regionu

reklama

Seniorzy ze Wschowy mają ciekawy pomysł na przedświąteczny czas

Wtorek, 05 grudnia 2023 o 14:57, autor: 0
Seniorzy ze Wschowy mają ciekawy pomysł na przedświąteczny czas

W Dziennym Domu "Senior+" we Wschowie, prowadzonym przez Lubuski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża, seniorzy włączają się aktywnie w przedświąteczny nastrój. W ramach zajęć z upcyklingu, które są częścią finansowanego przez Gminę Wschowa oraz Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej programu „Senior+” edycja 2023, seniorzy mogą doświadczyć niecodziennej formy tworzenia dekoracji i prezentów.

Warsztaty, jak mówi pani Jolanta Chiciak z Dziennego Domu "Senior+", skupiają się na wykorzystaniu dostępnych materiałów do tworzenia oryginalnych prezentów. "Dobry prezent to prezent od serca a jeszcze lepszy to wykonany samodzielnie," podkreśla pani Jolanta. Warsztaty upcyklingowe są otwarte dla wszystkich seniorów, którzy chcą spędzić czas na twórczej pracy.

Dzienny Dom "Senior+" funkcjonuje od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:00 do 15:00. Warsztaty takie jak te, są dla seniorów nie tylko okazją, aby nauczyć się nowych umiejętności, ale również spędzić wspólnie czas. Kontakt do organizatorów można uzyskać pod numerem telefonu 537 520 208.

Źródło/foto: Dzienny Dom "Senior+" we Wschowie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl