TworzymyGłos Regionu

reklama

Sale wiejskie zostały doposażone i odświeżone (ZDJĘCIA)

Czwartek, 04 sierpnia 2022 o 21:24, aktualizacja Czwartek, 04 sierpnia 2022 o 21:59, autor: 1
Sale wiejskie zostały doposażone i odświeżone (ZDJĘCIA)

Mieszkańcy Siedlnicy, Nowej Wsi, Konradowa, Łysin i Hetmanic mogą cieszyć się z odświeżonych i doposażonych sal wiejskich. Inwestycje sfinansowane zostały z budżetów sołeckich, a ich koszt wyniósł w sumie ponad 84 tys. zł.

Prace w salach wiejskich zostały wykonane według bieżących potrzeb. W Hetmanicach i Nowej Wsi pomalowano ściany. W Siedlnicy wyremontowano kompleksowo łazienki, a w Konradowie i Łysinach zakupiono nowe sprzęty, takie jak regały magazynowe, szafy nierdzewne, stoły robocze, gazówki czy chłodziarki.

- To nie wszystkie zadania, jakie realizowane są na obszarach wiejskich, finansowanych z budżetów sołeckich- informuje burmistrz Konrad Antkowiak. - W planach jest jeszcze doposażenie placu zabaw w Lginiu. Motorem napędowych tym prac zawsze są sołtysi i rady sołeckie, po raz kolejny dziękuję za Wasze zaangażowanie.

Źródło/foto: Burmistrz MiG Konrad Antkowiak

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Urszula Chudak
05.08.2022 11:46

Trzeba przyznać, że jest tak czysto i elegancko, że nawet Magda Gesler musiałaby się sporo natrudzić, by znaleźć powód do rzucenia czymkolwiek o ziemię. I kto wie, czy w ogóle by znalazła?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl