TworzymyGłos Regionu

reklama

SOSW we Wschowie ma powody do dumy. Odznaczonych zostało 20 nauczycieli

Wtorek, 31 października 2023 o 16:51, aktualizacja Wtorek, 31 października 2023 o 17:29, autor: 6
SOSW we Wschowie ma powody do dumy. Odznaczonych zostało 20 nauczycieli

13 października 2023 r. Teatr im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim stał się miejscem ważnym dla środowiska edukacyjnego. Z okazji wojewódzkich obchodów Dnia Edukacji Narodowej odbyła się gala, podczas której liczne odznaczenia i medale zostały wręczone zasłużonym pracownikom oświaty.

Uznani pracownicy SOSW we Wschowie

20 pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Wschowie zostało uhonorowanych za swoją pracę i wkład w edukację. Odznaczenia te wręczali Wojewoda Lubuski, Władysław Dajczak, oraz Lubuski Kurator Oświaty, Ewa Rawa.

Dyrekcja Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Wschowie wyraziła swoje gratulacje. „Gratulujemy odznaczonym. Jesteśmy dumni, że tak wielu pracowników SOSW we Wschowie zostało docenionych za swoją pracę” - podkreśliła dyrekcja.

Zasłużeni nauczyciele

Brązowym Krzyżem Zasługi zostali odznaczeni Ewa Anioła, Marlena Turlińska i Jacek Szaferski.

Medal Złoty za Długoletnią Służbę otrzymali Mariola Baczyńska, Krystyna Siepak, Monika Swojak, Anna Zbik i Zbigniew Gnieżeński.

Medal Srebrny za Długoletnią Służbę przyznano Anecie Biedrowskiej, Joannie Burdziłowskiej i Annie Huzar.

Medal Brązowy za Długoletnią Służbę otrzymali Monika Balińska, Marzena Jaworska, Magdalena Karwacka, Ewelina Łepkowska i Dorota Rygusik-Matelska.

Najwyższe odznaczenie resortowe

Medal Komisji Edukacji Narodowej, będący najwyższym odznaczeniem resortowym nadawanym przez Ministra Edukacji i Nauki, otrzymały Karolina Jędrzychowska, Joanna Lewandowska, Joanna Pawłowska i Katarzyna Szala. To wyróżnienie jest przyznawane za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania.

Źródło: SOSW we Wschowie


Zobacz również: Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej (VIDEO)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (6)

avatar

avatar
~Xxx
01.11.2023 20:07

Cieszę się że oprócz nauczycieli zostali doceneni pracownicy administracji i obsługi ,nie we wszystkich wschowskich szkołach jest to zauważalne, a szkoda brawo SOSW.

avatar
~PYTEK???
01.11.2023 22:55

......czy to jest taki ostatni rzut na taśmę, a la wysyp tych medali "upadłej władzy"?, czy to jest podsumowanie ponad 8 letniej Totalnej tej władzy i pogardy do Polskiego Nauczyciela ?. Najwyraźniej jest to ponad 8 letnie wyczyszczenie się z nagromadzonych medali co jako żyw przypomina jak wyczyszczenie Kasy Publicznej !!!. I z czego tu się cieszyć !. Wczoraj min protestowali w stosunku do tej władzy za sianie pogardy do Polskiej szkoły i Polskiego Nauczyciela, a dzisiaj przyjmują te tzw. " medale" !!!!. Dziwne , co ?????.

avatar
~Do gadających co slina na język przyniesie
02.11.2023 13:33

Za medalami nie idzie żadna nagroda finansowa. Nagrody są za pracę, nie za lubieniem czy nie lubienie ministra.

avatar
~Czyli o sobie ...
02.11.2023 19:18

Ten język !

avatar
~Ted
01.11.2023 22:12

Ciekawe ile z nich było przeciwko Ministrowi w przypadku nagrody im to nie przeszkadzało

avatar
~PYTEK***
02.11.2023 13:37

Czy te medale po ponad 8 latach tej totalnej władzy to już na poczet przyszłych wyborów Wiosna 2024 ???.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl