TworzymyGłos Regionu

Przekazanie sprzętu przez firmę Stena Recycling Sp. z o.o. Oddział Wschowa

Piątek, 14 stycznia 2022 o 01:40, autor: 2 998
Przekazanie sprzętu przez firmę Stena Recycling Sp. z o.o. Oddział Wschowa

Pod koniec 2021 roku Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej we Wschowie pozyskała od firmy Stena Recycling Sp. z o.o. Oddział Wschowa poniższy sprzęt:

1. Fotel SONATA-24/7 – 1 szt.

2. Przetwornica napięcia VOLT 6000 24V/230V – 1 szt.

3. Lodówka przenośna DOMETIC CFF20 21L – 1 szt.

Przekazany fotel będzie stanowił wyposażenie Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej we Wschowie, natomiast przetwornica napięcia i lodówka będzie wyposażeniem nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego na podwoziu SCANIA P370 XT. Pozyskany sprzęt zdecydowanie podniesie warunki bezpieczeństwa i higieny strażaków podczas pełnienia służb oraz wpłynie na funkcjonalność i usprawnienie podejmowanych czynności podczas realizowanych działań ratowniczo-gaśniczych.

Kierownictwo wraz z funkcjonariuszami i pracownikami Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej we Wschowie pragnie podziękować firmie Stena Recycling Sp. z o.o. Oddział Wschowa za współpracę, udzielone wsparcie i przekazany sprzęt w 2021 roku.

Tekst/foto: KP PSP we Wschowie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Urszula Chudak
14.01.2022 11:42

Przekazany przez Stenę sprzęt, tu cytuję: "wpłynie na funkcjonalność i usprawnienie podejmowanych czynności". Koniec cytatu. A w oczach mieszkańców, wpłynie na postrzeganie firmy jako tej, która bardzo dba o zachowanie dobrych relacji z lokalnymi społecznościami. Wszak to nie jest jej "pierwszy raz" w takiej formie. I super i prosimy o więcej!

avatar
~mieszkaniec bloków cukrowniczych
15.01.2022 18:29

niech postawią ekran akustyczny od strony miasta

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Grunty rolne
Grunty rolne
Pozostałe
Oddam kotka
Oddam kotka
Zwierzęta
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl