TworzymyGłos Regionu

reklama

Przedszkolaki z wizytą we wschowskim ratuszu (FOTO)

Środa, 20 września 2023 o 15:21, autor: 1
Przedszkolaki z wizytą we wschowskim ratuszu (FOTO)

Dzień Przedszkolaka to wyjątkowa okazja, by podkreślić znaczenie edukacji na najwcześniejszym etapie życia. W tym roku burmistrz Miasta i Gminy Wschowa, Konrad Antkowiak, postanowił uczcić to święto w niecodzienny sposób. W ratuszu miasta gościły dzieci z przedszkoli z całej gminy.

Zagadki i łamigłówki na jesień

Dzieci nie przyszły z pustymi rękami. Jak podkreśla burmistrz, przedszkolaki przygotowały się starannie do wizyty. "Przedszkolaki zaprezentowały nam swoje zagadki i łamigłówki nawiązujące do zbliżającej się jesieni", mówi Konrad Antkowiak. Wydarzenie to nie tylko dostarczyło dzieciom i dorosłym mnóstwo zabawy, ale również stało się doskonałą okazją do zrozumienia, jak ważna jest edukacja przedszkolna i rozwijanie kreatywności od najmłodszych lat.

Podziękowania od Burmistrza

Burmistrz nie kryje swojego podziwu nad zaangażowaniem i pomysłowością najmłodszych. "Jesteśmy zachwyceni Waszym zaangażowaniem i pomysłowością", podkreśla. Dodał również, że wizyta była pełna uśmiechów i pozytywnej energii. "Dziękuję wszystkim przedszkolakom za wizytę i za to, że przynieśliście ze sobą tyle uśmiechów i pozytywnej energii", mówi burmistrz Antkowiak.

Życzenia na jesień i zaproszenie do kolejnych odwiedzin

Na koniec burmistrz złożył dzieciom życzenia. "Życzę Wam, drogie przedszkolaki, dalszych sukcesów, niezapomnianych chwil w Waszych przedszkolach i oczywiście wspaniałej jesieni, pełnej kolorów i niespodzianek", powiedział. Nie zabrakło również zaproszenia do kolejnych odwiedzin w ratuszu.

Źródło/foto: Burmistrz MiG Wschowa Konrad Antkowiak

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~asd
20.09.2023 21:44

Pani Sylwia pokazuje na zegarku, że czasu już minął i pora wrócić do Wrocławia.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl