TworzymyGłos Regionu

reklama

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Poznaj mieszkańców Heartlake City z serii LEGO® Friends!

Środa, 17 stycznia 2024 o 16:51, autor: 0
Poznaj mieszkańców Heartlake City z serii LEGO® Friends!

Różnorodność zestawów z serii LEGO® Friends sprawia, że mają one ogromne rzesze fanów i to nie tylko wśród dzieci, ale i wśród osób dorosłych. Każdy z nich może stanowić niebanalny pomysł na prezent! Razem tworzą one bowiem wspaniałą kolekcję. Warto więc zapoznać się z najważniejszymi cechami poszczególnych zestawów z serii LEGO Friends, ponieważ mają one mnóstwo zalet.

Międzynarodowa szkoła w Heartlake udowadnia, że nauka może być przyjemna

Jednym z ciekawszych zestawów z serii LEGO Friends jest Międzynarodowa szkoła w Heartlake. Jest to naprawdę wyjątkowy zestaw, z którego ucieszy się każdy ośmiolatek, bez względu na płeć. Składa się on aż z 985 elementów, a więc skonstruowanie szkoły może okazać się sporym wyzwaniem. Dziecko na pewno nie będzie się jednak nudzić, ponieważ budowanie z klocków LEGO dostarcza mnóstwa radości. Na tym jednak nie koniec, ponieważ zabawa zestawem z serii LEGO Friends ma także wymiar edukacyjny. Pociecha ma szansę trenować swoje umiejętności manualne, a także rozwijać wyobraźnię i kreatywność. Do zestawu dołączone zostały minilaleczki, wśród których znajdują się między innymi Olly, Ailya oraz Autumn. Wśród dostępnych akcesoriów szkolnych można zaś wyróżnić mikroskop czy artykuły plastyczne. Cała szkoła mierzy sobie aż 21 centymetrów wysokości, a jeśli chodzi o szerokość wynosi ona dokładnie 35 centymetrów. Międzynarodowa szkoła w Heartlake z serii LEGO Friends umożliwi dziecku odegranie wielu scen, a najlepszych pomysłów dostarczy oczywiście bujna wyobraźnia. 

Wspaniały Salon fryzjerski

Zestaw LEGO Friends Salon fryzjerski to prawdziwa gratka dla każdego dziecka, które jest zafascynowane światem pięknych fryzur i zdolnych stylistów. Składa się on dokładnie z 401 elementów i mogą korzystać z niego już sześciolatkowie. Funkcjonalności salonu będzie można odkrywać wraz z unikalnymi minilaleczkami, które dołączone są do zestawu. Dziecko może bawić się w fryzjera, który przy pomocy licznych akcesoriów dokonuje metamorfoz odwiedzających go klientów. Wnętrze Salonu fryzjerskiego z serii LEGO Friends prezentuje się naprawdę realistycznie i zachwyca mnogością detali. Nie brakuje w nich pieniędzy, roślin, a nawet maszyny z gumami do żucia! Jeżeli chodzi o wymiary, zestaw mierzy sobie dokładnie 14 centymetrów, a jego szerokość wynosi 25 centymetrów. Po złożeniu, Salon fryzjerski od LEGO Friends może stanowić ozdobę dziecięcego pokoju.

Centrum sportowe zachwyci każdego miłośnika aktywności fizycznej

Młodzi miłośnicy sportu i rekreacji na pewno zachwycą się zestawem Centrum sportowe z serii LEGO Friends. Zestaw liczy sobie dokładnie 832 elementy i śmiało mogą korzystać z niego już ośmiolatki. Centrum sportowe zostało wyposażone w ściankę wspinaczkową, siłownię, jak również w stojaki na minilaleczki. Dzieci mają szansę poświęcić uwagę rozmaitym dyscyplinom sportowym. Nic nie stoi przecież na przeszkodzie temu, aby boisko do piłki nożnej zostało przekształcone w boisko do koszykówki. Jeżeli chodzi o akcesoria dołączone do zestawu, można wśród nich wyróżnić trofea, medale, a nawet glukometr. Bezpieczeństwo sportowców jest przecież najważniejsze. Po złożeniu, model centrum będzie miał 20 centymetrów wysokości, 17 centymetrów głębokości oraz 27 centymetrów szerokości. 

Ekologiczna farma pełna cudów

Ekologiczna farma z serii LEGO Friends dedykowana jest dzieciom, które ukończyły siódmy rok swojego życia i składa się z 826 elementów. Dzieci mają szansę czerpać z mnóstwa funkcji tego wyjątkowego zestawu. Mają szansę sprzedawać warzywa i owoce na ekologicznym targu, jak również pielęgnować gospodarskie zwierzęta. Pociecha będzie miała także możliwość pielęgnowania swoich roślin! Ten wyjątkowy zestaw z serii LEGO Friends przypadnie do gustu przede wszystkim dziewczynkom oraz chłopcom, którzy cenią sobie kontakt z przyrodą oraz troskę o planetę. Po złożeniu, Ekologiczna farma będzie mierzyła sobie dokładnie 18 centymetrów. Jeżeli chodzi zaś o szerokość i głębokość, wynoszą one kolejno 25 oraz 12 centymetrów. Model farmy ma szansę stanowić niebanalną dekorację pokoju dziecięcego. Pociecha może skorzystać z funkcjonalności aplikacji LEGO Builder, w której będzie mogła na bieżąco zapisywać postępy, których udało jej się dokonać. Jest ona bezpłatna i możliwa do zainstalowania zarówno na smartfonie, jak i na tablecie.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl