TworzymyGłos Regionu

reklama

Pożegnanie w „ Staszicu” (ZDJĘCIA)

Piątek, 01 lipca 2022 o 09:44, autor: 7
Pożegnanie w „ Staszicu” (ZDJĘCIA)

30 czerwca 2022 roku to szczególna data i wyjątkowy dzień dla pracowników I Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica we Wschowie. Na Radzie Pedagogicznej, z powodu przejścia na zasłużoną emeryturę, zostały uroczyście pożegnane nauczycielki przedmiotów ekonomicznych Pani Alina Okoniewska i Pani Jadwiga Hartman.

W imieniu Starosty Wschowskiego Pani Eliza Lebedyńska-Maj wręczyła Paniom kwiaty oraz odczytała pełne uznania słowa wdzięczności za wieloletnią pracę dydaktyczno-wychowawczą. Dyrektor szkoły Pan Piotr Wieland podziękował za wspaniałą pracę oraz za życzliwość i zaangażowanie w procesie przygotowywania młodych ludzi do egzaminów zawodowych i do dorosłego życia, a także złożył życzenia spokoju i szczęścia w następnych latach. Grono Pedagogiczne z żalem żegnało miłe koleżanki, z którymi przeżyło wiele ciekawych lat w tej szkole.

To nie koniec pożegnań, ponieważ pracę zmieniają polonistki z wieloletnim stażem w „ Staszicu” Pani Honorata Depa i Pani Bernadeta Ruszczak- Lasota. Dyrektor i nauczyciele, żegnając się z Paniami, nie szczędzili ciepłych słów, kwiatów i upominków, co wywołało falę wzruszeń. Tak już bywa, że koniec jednego etapu w życiu rozpoczyna następny- inny etap, ale czy lepszy?- To się dopiero okaże. Niewątpliwie czas poświęcony pracy w I Zespole Szkół im. Stanisława Staszica we Wschowie zaowocował tym, że na długo pozostaną Panie w sercach i pamięci pracowników i uczniów tej niezwykłej szkoły, w której liczy się nie tylko nauka, ale przede wszystkim atmosfera, którą tworzą dobrzy ludzie.

Tekst/foto: I ZS Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (7)

avatar

avatar
~Zen
01.07.2022 12:10

Czy uciekają z zawodu (p. Czarnek), bo PiS twierdzi, że nauczyciele mają jak przy "lepieniu pączków" - słodko i bogato ?

avatar
~Qwerty
01.07.2022 18:16

Dziewczyny! Życie poza Staszicem też istnieje. Brawo!

avatar
~Gekon
01.07.2022 16:15

Wspaniałe Panie pedagog. Gratuluję.

avatar
~Gosia
03.07.2022 19:21

Pani Jadwiga Hartman super Pani Profesor, bardzo życzliwa i wyrozumiała dla uczni, życzę realizacji marzeń na emeryturze

avatar
~oko
07.07.2022 12:54

Na korytarzu do pana dyrektora ustawiła się już niezła kolejka chętnych do objęcia schedy po tych uroczych Paniach emerytkach!

avatar
~Do powyżej
14.07.2022 13:10

A założono komitet kolejkowy? Bo chcialabym się zapisać.

avatar
~AREK
12.07.2022 11:53

Pani Jadzia Hartman uczyła również mnie, miło ją wspominam i życzę przyjemnej emerytury, polecam szczególnie wycieczki rowerowe :)

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl