TworzymyGłos Regionu

reklama

Poszukiwany listem gończym ukrywał się w gminie Sława. „Znaleziono blisko 150 gramów narkotyków”

Środa, 15 listopada 2023 o 11:04, autor: 0
Poszukiwany listem gończym ukrywał się w gminie Sława. „Znaleziono blisko 150 gramów narkotyków”

Wschowscy i nowosolscy kryminalni zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który ukrywał się na terenie gminy Sława. Operacja, przeprowadzona 14 listopada, była skutkiem wydanego przez Sąd Rejonowy w Nowej Soli listu gończego. Mężczyzna, poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności, został schwytany i przewieziony do policyjnego aresztu.

Narkotyki w miejscu ukrycia

W trakcie przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny, funkcjonariusze natrafili na blisko 150 gramów środków odurzających. Nadkomisarz Maja Piwowarska z KPP Wschowa relacjonuje: „We wtorek (14 listopada) wschowscy i nowosolscy policjanci na postawie posiadanych informacji udali się na teren gminy Sława, gdzie ukrywać miał się 33-letni mężczyzna. Za 33-latkiem Sąd Rejonowy w Nowej Soli wydał list gończy celem odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W trakcie dalszych czynności policjanci znaleźli w miejscu zamieszkania blisko 150 gramów środków odurzających.”

Dalsze konsekwencje

Zatrzymany przyznał się do posiadania narkotyków i został przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące. Skuteczna akcja wschowskich i nowosolskich kryminalnych pokazuje determinację w ściganiu osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, zwłaszcza w kontekście przestępstw narkotykowych.


Źródło/foto: KPP Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl