TworzymyGłos Regionu

reklama

Poszukiwany listem gończym ukrywał się w Lginiu. Do zatrzymania doszło na pomoście

Środa, 17 kwietnia 2024 o 11:28, autor: 2
Poszukiwany listem gończym ukrywał się w Lginiu. Do zatrzymania doszło na pomoście

Polkowicka policja zakończyła długotrwałe poszukiwania 28-letniego mieszkańca Polkowic, który usiłował unikać kary więzienia za jazdę pod wpływem alkoholu i posiadanie narkotyków. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania od połowy stycznia, kiedy to Sąd Rejonowy w Lubinie wydał przeciwko niemu dwa listy gończe.

Zatrzymanie w Lginiu

Operacyjne działania policjantów Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach doprowadziły ich do odległego jeziora w Lginiu. To tam, w spokojnym i odosobnionym miejscu, były mieszkaniec Polkowic próbował ukryć się przed konsekwencjami swoich czynów.

Po zatrzymaniu, 28-latek został przetransportowany do zakładu karnego, gdzie odbędzie orzeczoną wcześniej przez sąd karę 239 dni pozbawienia wolności. Warto zauważyć, że próba ucieczki przed prawem nie tylko nie przyniosła skutku, ale również zaostrzyła jego sytuację prawną.

Źródło/foto: KPP w Polkowicach

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~FWS
17.04.2024 15:11

I przydał się pomost.. burmistrz wiedział co robi

avatar
~Ja
17.04.2024 16:56

Od początku wiedziałam, że to pomost dla mieszkańców województwa dolnośląskiego

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl