TworzymyGłos Regionu

reklama

Policja ustala, kto siedział za kierownicą mazdy. “Cała trójka trzeźwieje”

Czwartek, 30 listopada 2023 o 16:16, aktualizacja Piątek, 01 grudnia 2023 o 09:38, autor: 0
Policja ustala, kto siedział za kierownicą mazdy. “Cała trójka trzeźwieje”

Wschowska policja prowadzi dochodzenie w sprawie wypadku, do którego doszło na trasie Gola - Krzekotów. W wyniku zdarzenia mazda dachowała, a przy samochodzie zastano trzech nietrzeźwych uczestników: dwóch mężczyzn oraz kobietę.

Czynności wyjaśniające trwają

Nadkomisarz Maja Piwowarska z Komendy Powiatowej Policji we Wschowie podzieliła się z portal Elka.pl szczegółami: "Wschowscy policjanci zatrzymali trzy osoby, w tym dwóch mężczyzn i kobietę. Wszyscy byli w stanie nietrzeźwości. Obecnie trwają czynności mające na celu wyjaśnić okoliczności zdarzenia, w tym ustalić kto kierował”.

Wszyscy byli w stanie nietrzeźwości

Na chwilę obecną wszyscy uczestnicy wypadku trzeźwieją. Wśród nich 38-letnia kobieta, która miała najwięcej alkoholu we krwi - około 3 promili. Towarzyszyli jej dwaj mężczyźni w wieku 49 i 50 lat, z których jeden miał około dwóch promili alkoholu, a drugi ponad jeden.

Zobacz również: Kierowca BMW X5 jechał slalomem. Doszło do obywatelskiego zatrzymania (VIDEO)

Źródło: Elka.pl

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl