TworzymyGłos Regionu

reklama

Pokaz laserów zamiast fajerwerków. Na wspólne przywitanie Nowego Roku zaprasza burmistrz Antkowiak

Sobota, 30 grudnia 2023 o 09:45, aktualizacja Sobota, 30 grudnia 2023 o 12:37, autor: 15
Pokaz laserów zamiast fajerwerków. Na wspólne przywitanie Nowego Roku zaprasza burmistrz Antkowiak

Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa Konrad Antkowiak zaprasza wszystkich mieszkańców do wspólnego przywitania Nowego Roku. Dokładnie o północy na wschowskim Rynku odbędzie się laser show.

Sylwester we Wschowie

„Zapraszam Was serdecznie na niezapomniane wspólne powitanie Nowego Roku na wschowskim Rynku! Przybywajcie i bądźcie częścią tej magicznej chwili, kiedy będziemy składać sobie życzenia i cieszyć się niezwykłym pokazem laserów! Nie możemy się doczekać, aby spotkać Was wszystkich i razem powitać 2024 rok! Zapraszamy Was serdecznie wraz z rodziną i przyjaciółmi! Niech to będzie wyjątkowa noc pełna radości, śmiechu i nadziei na przyszłość! Do zobaczenia jutro, tuż przed północą, na wschowskim Rynku!” - mówi burmistrz Antkowiak.

Pokaz laserów robi wrażenie

Mieszkańcy, którzy byli obecni na Wielkim Otwarciu Zespołu Pomostów w Lginiu dobrze wiedzą, jak niesamowity efekt na niebie tworzą lasery. Laser show to idealna alternatywa dla fajerwerków - przede wszystkim nie powoduje hałasu i niepotrzebnego stresu u zwierząt domowych.

Zobacz również: Uwaga kierowcy! Zmiany w organizacji ruchu we Wschowie na Sylwestra

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

avatar

avatar
~Autor
30.12.2023 12:42

Wybory powinny być co roku

avatar
~misiek
30.12.2023 13:09

Na ul. Zacisze w pobliżu SP3 droga wygląda jak ser szwajcarski. Jest praktycznie nieprzejezdna, a kiedy popada ciężko nią przejść. Czy mógłby burmistrz tam podjechać i to ocenić?

avatar
~1234
31.12.2023 08:51

Czy Burmistrz lub inne osoby, które chętnie fotografują się z ludźmi, nowymi inwestycjami, przedsiębiorcami mogliby przyjechać na osiedle Przylesie i pokazać nie tylko piękne i ładne sprawy, ale również te za które nikt nie chce się wziąć. Ulica Czereśniowa, Malinowa, Wierzbowa, Jagodowa, Leśna, Sosnowa tam praktycznie nie można suchą nogą przejść z dziećmi, wózkami, nie mówiąc o bezpiecznym przejechaniu samochodem. To, że zabłocony to pół biedy. Gorzej jak auto ma niższe zawieszenie, wtedy haczy i szoruje cały spód. Niech tylko przyjdzie ktoś ,zainteresuje się tematem na lokalnym podwórku, bo po co robić wstyd na całą Polskę i wzywać telewizję. Najpierw porozmawiajmy w swoim gronie, poszukajmy ludzi, którzy pomogą.

avatar
~Do <> ( misiek) ....
31.12.2023 09:15

I jemu podobnych w Naszej Wschowie odradzającej sie na nowo pod Rządami Naszego Pana Burmistrza ... czy ty chłopie nie widzisz, że mamy ostatnie dwa dni starego roku 2023 , który zaliczamy dla naszego miasta i gminy pod kierownictwem Pana Antkowiaka jako ROK UDANY pod każdym względem ?!. Bez takich jak ty stałych malkontentów i ujadaczy co to nie wiedzą co i dzie wypada pisać te swoje bzdety !!!. Co ty chłopie robiłeś przez ostatnie 30 lat ówczesnych burmistrzów - nieudaczników co to doprowadzili nasze miasto i gminę do takiego stanu, że przez ostatnie 4 lata Nasz Nowy pan Burmistrz Antkowiak musi nieustannie naprawiać i modernizować, odtwarzać nasze społeczeństwo lokalne dając im Radość Życia i zabawę , nie wspomnę o nowych inwestycjach!!!!!. Gdzie ty chłopie byłeś, że teraz na koniec roku próbujesz nam swoimi wpisami zepsuć Zabawę i radość ???. Dużo zdrówka z okazji Nadchodzącego Nowego Roku 2024 Dla Naszego Burmistrza i jego Urzędników i Dla Nas Wszystkich Normalnych w tym mieście i gminie .... Życzmy sobie kolejnej wygranej i powtórki z 15.10 2023 roku !!!!. ( misiek) <> chłopie zabierz się do roboty !!!!. Nie wszystko po 30 latach zaniedbań przez poprzedników idzie naprawić przez 4 lata !!!!.

avatar
~Mieszkaniec
30.12.2023 22:42

Super wreszcie coś w tej Wschowie.Ale co do dróg na Wschowie to ma Pan Misiek rację bo cała wschowa bożal się Boże a te nasze piękne zacisze i osiedle europejskie to jedna wielka masakra ! Nie wspomnę już nawet o latarniach! Ale jak najbardziej popieram niech się d ieje w tej Wschowie I prosimy o drogi.

avatar
~Mieszkanka (M)
31.12.2023 16:00

A ja nie mogę się doczekać miski ryżu od b. premiera pisplus :):):):). Masakrę to wy macie w tych głowach!!!. Jedyny Burmistrz co coś zrobił w sprawie dzieci, młodzież, ludzi starszych - Seniorów i nowych inwestycji po totalnej 30 letniej plaży poprzedników, a w huzia na pana Antkowiaka .... i dawaj, dawaj, dawaj ...... chcecie co raz więcej i więcej ........---- darmozjady !!!!. A co robiliście przez te ostanie 30 lat nieróbstwa we Wschowie ????. macie mało to zwróćcie się do waszego starosty od ustwaek i kartoników czekowych !!!!!!. Zero ludzkiej wyobraźni - to wy !!!!!

avatar
~Mieszkaniec
01.01.2024 09:15

Do okulisty czas się udać klakierzy burmistrza .

avatar
~Leszek
31.12.2023 08:54

Lasery zamiast fajerwerków? To może zamiast karpia suszone pomidory

avatar
~Zen
31.12.2023 17:23

Ja dzisiaj nie wypiję %, też wezmę zamiennik , zdrowe polskie śliwki. Na fermentację poczekam.

avatar
~Pods. 2023r.
31.12.2023 18:02

Malkontentom, członkom pixiplus, przegranym dzięki Bogu i Nam 15.10 życzymy ; dajcie sobie na luz , wypijcie melisę i zniknijcie z naszego zw.pl !!!Pa..PoPaPa... !. Za Rok 2023 dziękujemy Panu Naszemu Burmistrzowi, za radość na ustach, za wolność i wzajemną miłość , za inwestycje godne Naszego Miasta i Gminy --- Dzięki Panie Burmistrzu Antkowiak !!!!. Na 2024 Rok życzymy panu i sobie - Nam Mieszańcom KOLEJNEJ WYGRANEJ , dużo zdrowia ...!!!!!. Przyszłość Należy do Nas , ludzi wolnych i szczęśliwych..... TO My i Pan Panie burmistrzu !!!!. W 2024 życzmy sobie pożegnanie raz na zawsze tych z pisu , ich obłudy, cynizmu i fałszu , nadużywania naszej Kasy Publicznej oraz ich emerytów...żegnamy was - Pa...papapapa ..... Z Bogiem .

avatar
~K
31.12.2023 17:39

Burmistrz lepiej niech ściągnie inwestorów do wschowy.ustawienie ławek przyda się bardzo ,bo zostaną tylko emeryci jak tak dalej będzie się dzia

avatar
~DO(K)
01.01.2024 00:00

Stary bredzisz jak pijany zając w kapuście !!!!. Odczep się ty f****** od Naszych Zacnych emerytów !!!!, bowiem za niedługo ty będziesz tym emerytem jak nie ruszysz tych swoich 4 - liter do roboty !!!!. Takich jak ty nam we Wschowie nie potrzeba pixiplu!!!!.

avatar
~4427018074
01.01.2024 03:25

Już w tej chwili w firmach aktualnie funkcjonujących brakuje pracowników. Wszędzie są pracownicy z Ukrainy. Nowy zakład tylko pogłębi problem.

avatar
~- Do <> ( misiek)
01.01.2024 12:59

Czy Ty oby nie suweren Burmistrza obecnego ???

avatar
~Janek Pradera
01.01.2024 15:12

Byłem i było całkiem spoko. Na pewno lepiej niż w innych miastach.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl