TworzymyGłos Regionu

reklama

Pan Antoni Jastrzębski z Kandlewa skończył 103 lata!

Piątek, 20 października 2023 o 11:40, autor: 1
Pan Antoni Jastrzębski z Kandlewa skończył 103 lata!

Pan Antoni Jastrzębski z Kandlewa, położonego w Gminie Wschowa, obchodził wczoraj, 19 października, swoje 103 urodziny. Okazja ta nie mogła pozostać niezauważona wśród mieszkańców oraz władz gminy.

Słowa uznania od burmistrza

Burmistrz Konrad Antkowiak wyraził swoją radość i podziw wobec Pana Antoniego. "Wiele lat przeżytych w zdrowiu, szczęściu i pełnym spełnieniu życzę Panu Antoniemu. Jego siła, mądrość i radość są dla mnie inspiracją. Niech Pan Antoni nadal cieszy się każdym dniem, otoczony miłością bliskich, przyjaciół i społeczności. Życzę Panu Antoniemu zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności! Niech każdy kolejny dzień przynosi mu uśmiech na twarzy i spełnienie marzeń," podkreślił burmistrz.

Upominki od władz gminy

Z tej okazji, burmistrz Konrad Antkowiak oraz gminna pełnomocnik ds. seniorów, Marta Szeroka, wręczyli solenizantowi specjalny upominek. Gest ten jest dowodem uznania i szacunku dla starszego pokolenia, które wnosi tak wiele do życia społeczności lokalnej.

Nie pozostaje nic innego, jak dołączyć się do życzeń i życzyć panu Antoniemu kolejnych stu lat przeżytych w zdrowiu i szczęściu!

Źródło: Burmistrz MiG Wschowa Konrad Antkowiak

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~michalito
23.10.2023 18:44

dużo zdrówka, 200 lat!!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl