TworzymyGłos Regionu

reklama

Ostatnie dopłaty na przyłącze kanalizacyjne w Sławie

Piątek, 06 października 2023 o 11:11, autor: 0
Ostatnie dopłaty na przyłącze kanalizacyjne w Sławie

Urząd Miejski w Sławie informuje, że zostało już tylko 20 dopłat na przyłącze kanalizacyjne dla mieszkańców, którzy zdecydują się na takie działanie do końca listopada. Gmina Sława oferuje dofinansowanie z własnego budżetu na budowę przyłącza kanalizacyjnego.

Nabór wniosków trwa

Nabór wniosków na udzielenie dotacji celowej rozpoczął się 19 lipca 2023 r. i potrwa do końca listopada. Dotacja jest skierowana do mieszkańców z terenu aglomeracji, dla których Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sława sp. z o.o. wydał warunki przyłączeniowe.

Szczegóły dotacji

Dofinansowanie pokrywa do 50% kosztów kwalifikowanych, jednak kwota ta nie może przekroczyć 1000 zł. Jest to znaczące wsparcie dla mieszkańców, którzy planują podłączenie swojej nieruchomości do sieci kanalizacyjnej.

Gdzie znaleźć więcej informacji?

Wszystkie niezbędne informacje oraz szczegóły dotyczące dotacji można znaleźć w regulaminie oraz BIP pod adresem: https://bip.slawa.pl/procedury/17/92/Wniosek_o_udzielenie_dotacji_celowej_na_dofinansowanie_kosztow_inwestycji_budowy_przylacza_kanalizacji_sanitarnej/.

Zachęcamy mieszkańców do zapoznania się z dostępnymi informacjami i skorzystania z oferowanego wsparcia.


Źródło: Urząd Miejski w Sławie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl