TworzymyGłos Regionu

reklama

Odświeżono plac zabaw w Starych Drzewcach. Od teraz dzieci mogą korzystać z tyrolki! (FOTO)

Czwartek, 28 grudnia 2023 o 11:54, autor: 0
Odświeżono plac zabaw w Starych Drzewcach. Od teraz dzieci mogą korzystać z tyrolki! (FOTO)

Na placu zabaw w Starych Drzewcach doszło do istotnych zmian. Dnia 15 grudnia 2023 roku ukończono montaż nowych urządzeń zabawowych, w tym szczególnie wyróżniającej się tyrolki, czyli zjazdu linowego z pojedynczym kablem, rozciągniętym między dwoma stacjami, który zapewnia niebywałe emocje i stanowi wyjątkową atrakcję dla dzieci.

Prace obejmowały także przenoszenie istniejących elementów – karuzeli i skoczka – na nowe lokalizacje w obrębie placu. Dzięki tym zmianom plac zabaw zyskał na atrakcyjności, stając się bardziej kompleksowym miejscem dla aktywności na świeżym powietrzu.

Inwestycja wsparta funduszem sołeckim

Realizacją projektu zajęła się GRUPA MAGIC GARDEN Sp. z o.o. z Inowrocławia. Całkowity koszt wyniósł 35 301,00 zł, z czego znaczną część, bo aż 28 444,64 zł, stanowiły środki pochodzące z funduszu sołeckiego wsi Stare Drzewce.

Nowe możliwości dla najmłodszych

Dodanie tyrolki do istniejących atrakcji placu zabaw w Starych Drzewcach jest nie tylko urozmaiceniem, ale także dopełnieniem i ubogaceniem dotychczasowej oferty. Mieszkańcy, zwłaszcza najmłodsi, zyskują nowe możliwości aktywnego spędzania czasu. Jak podkreślają przedstawiciele Urzędu Miasta i Gminy Szlichtyngowa: "Mamy nadzieję, że nowy element placu zabaw ucieszy najmłodszych mieszkańców Starych Drzewiec".

Źródło: UMiG Szlichtyngowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl