TworzymyGłos Regionu

reklama

Nowe przystanki w Tylewicach i Przyczynie Górnej

Piątek, 29 września 2023 o 12:56, autor: 2
Nowe przystanki w Tylewicach i Przyczynie Górnej

Mieszkańcy Tylewic i Przyczyny Górnej zyskają wkrótce sześć nowych wiat przystankowych. Modernizacja przystanków to kolejny krok w kierunku poprawy komfortu podróżowania mieszkańców.

Nowoczesne konstrukcje

Nowe wiaty przystankowe charakteryzują się nowoczesną przeszkloną konstrukcją. Wyposażone są w jednospadowy prosty dach oraz ławkę z siedziskiem wykonanym z drewnianych desek. Lokalizacja nowych wiat została przewidziana przy drodze, która została oficjalnie otwarta na początku września.

Zobacz również: Otwarcie drogi nr 278 na odcinku Przyczyna Górna – Tylewice (VIDEO)

Inwestycja gminy Wschowa

Koszt inwestycji wynosi ponad 127 000 złotych. Jest to kolejna inwestycja w całości pokryta przez Gminę Wschowa, po wcześniejszym projekcie dotyczącym oświetlenia.

Burmistrz Miasta i Gminy we Wschowie podkreśla zaangażowanie w poprawę warunków podróżowania: „Nieustannie pracujemy nad poprawą komfortu Państwa podróżowania i bezpieczeństwa”.


Źródło/foto: Burmistrz MiG Wschowa Konrad Antkowiak

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Uczeń
29.09.2023 16:55

A co z wiatkami na zaciszu przy Szkole nr. 3 na przystanku dalej mamy moknać i marznąć zimą już to było poruszane na sesji przez radnego a Pan burmistrz nic sobie z tego nie robi .Będzie też można przed wyborami zrobić wielkie otwarcie.

avatar
~Ela
30.09.2023 14:47

Teraz się obudzili s za czopka to cisza nnic nie chcieli bo wiedzieli że nie dostaną a teraz nagle po wielu latach ujawniły się dziury brak ulic przystanków wody kanalizacji co ludzie robiliście przez poprzednie kadencje

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl