TworzymyGłos Regionu

reklama

Nowe możliwości biznesowe w Lginiu. CKiR ogłasza przetarg na dzierżawę gruntu

Piątek, 01 marca 2024 o 10:54, aktualizacja Piątek, 01 marca 2024 o 13:05, autor: 6
Nowe możliwości biznesowe w Lginiu. CKiR ogłasza przetarg na dzierżawę gruntu

Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie zaprasza przedsiębiorców do udziału w przetargu na dzierżawę gruntu w malowniczej miejscowości Lgiń. Przetarg oferuje unikalną okazję do rozpoczęcia lub rozwinięcia sezonowej działalności handlowej lub gastronomicznej w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły przetargu

Przedmiotem przetargu są działki o różnych powierzchniach, od 16 m² do 37,5 m², każda z dostępem do sieci elektrycznej i wodociągowej. W zależności od sektora, zabezpieczenie elektryczne waha się od 3 KW do 4 KW, co umożliwia zróżnicowaną działalność gospodarczą. Cena wywoławcza miesięcznego czynszu dzierżawy została ustalona na 800 zł brutto, z dodatkowymi opłatami za media według zużycia.

Procedura przetargowa

Przetargi na poszczególne sektory odbędą się 4 kwietnia 2024 roku, w siedzibie Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie. Aby wziąć udział w przetargu, zainteresowani muszą wpłacić wadium w wysokości 120 zł na wybrany sektor. Umowy dzierżawy z wybranymi oferentami zostaną zawarte na okres 3 miesięcy (od 1 czerwca 2024 r. do 31 sierpnia 2024 r.), z możliwością miesięcznego wypowiedzenia.

Warunki uczestnictwa i szczegóły

Uczestnicy przetargu zobowiązani są do uzyskania wszystkich niezbędnych zezwoleń do prowadzenia działalności. W przypadku rezygnacji z umowy dzierżawy, wadium przepada na rzecz organizatora. Pełny regulamin przetargu oraz dodatkowe informacje dostępne są w siedzibie CKiR oraz na stronie Biuletynu Informacji Publicznej.

Zobacz: Pomost w Lginiu otwarty! (FOTO)

Źródło: CKiR

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (6)

avatar

avatar
~Ekonomiczne dno
01.03.2024 11:41

Jak zainwestować 1mln zł gdzie dzierżawa jest ograniczona do 3miesięcy ? Ekonomiści z CKiR , czy wy liczycie na innych kalkulatorach ?

avatar
~Rybak
01.03.2024 15:56

Niech inwestują, mówiłem już Jurkowi, że frytki zjemy już na miejscu i posiedzimy sobie za to na pomoście dłużej. Jurek mówił już bierze piękny okoń. Dziękujemy burmistrzowi za tak duży i piękny pomost, jest teraz gdzie zasiąść.

avatar
~BRAWO !!!!!
01.03.2024 19:42

Super pomysł !!!, Super inwestycja dla nabywców !!!!!. Brawo Panie Burmistrz kolejny strzał pomysłu w DYCHE !!!!!.

avatar
~Turysta.
01.03.2024 19:30

Pełna peofeska Mapa z której raczej nic nie wynika Gdzie są dokladnie te działki? Nie można było je nanieść na mapę satelitarną? Czy mają he kupić ci, którzy mają większą wiedzę? Brawo ckir

avatar
~na 3 miechy
02.03.2024 11:21

nie kupić tylko na 3 miesiące wydzierżawić ?

avatar
~Pan P
01.03.2024 21:03

Czy te miejsca nie były już przez kogoś dzierżawione? Pani z popcornem i watą raczej nie da rady. A może nie przedłużają dzierżawy tak jak z wypożyczalnią. Stara gwardia a nowi ludzie, ciekawe.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl