TworzymyGłos Regionu

reklama

Nowe miejsca pracy w Ośrodku Pomocy Społecznej we Wschowie. Kogo szukają?

Wtorek, 13 lutego 2024 o 09:34, autor: 1
Nowe miejsca pracy w Ośrodku Pomocy Społecznej we Wschowie. Kogo szukają?

Ośrodek Pomocy Społecznej (OPS) we Wschowie ogłosił dwa nowe konkursy na stanowiska pracy. Pierwsze z nich dotyczy pracownika socjalnego, drugie zaś asystenta rodziny.

Pracownik socjalny - kluczowe informacje

Nabór na stanowisko pracownika socjalnego rozpoczął się 31 stycznia 2024 roku. Kandydaci zainteresowani ofertą mają czas do 16 lutego 2024 roku, aby złożyć wymagane dokumenty. Do głównych obowiązków pracownika będzie należała praca socjalna w terenie, w tym przeprowadzanie wywiadów środowiskowych oraz organizacja pomocy dla osób i rodzin potrzebujących wsparcia. Oczekuje się, że kandydat posiada obywatelstwo polskie, pełną zdolność do czynności prawnych oraz kwalifikacje zgodne z ustawą o pomocy społecznej.

Szczegółowe informacje znajdują się w BIP - Link.

Asystent rodziny - co warto wiedzieć?

Podobnie jak w przypadku pracownika socjalnego, nabór na stanowisko asystenta rodziny został otwarty 31 stycznia i potrwa do 16 lutego. Asystent rodziny będzie wspierał rodziny w poprawie ich sytuacji życiowej, udzielając pomocy w rozwiązywaniu problemów socjalnych, psychologicznych i wychowawczych. Wymagane jest wyższe wykształcenie na kierunku związanym z pracą z dziećmi lub rodziną oraz co najmniej roczny staż pracy w tym zakresie.

Szczegółowe informacje znajdują się w BIP - Link.

Jak aplikować?

Zainteresowani kandydaci powinni przygotować list motywacyjny, CV oraz kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i staż pracy. Wszystkie dokumenty należy złożyć w zamkniętych kopertach w siedzibie OPS we Wschowie lub przesłać pocztą. Ważne, aby na kopercie znalazł się dopisek dotyczący stanowiska, na które aplikuje kandydat.

Ośrodek Pomocy Społecznej zastrzega sobie prawo do odwołania naboru w każdej chwili bez podania przyczyny. Kandydaci, którzy spełnią wymagania, zostaną powiadomieni o terminie rozmów kwalifikacyjnych. Więcej informacji można znaleźć na stronie BIP lub bezpośrednio w siedzibie Ośrodka.

Źródło: OPS we Wschowie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Pracownik socjalny
14.02.2024 09:43

Nie polecam pracy w zawodzie pracownika socjalnego, stres jest ogromny, niskie zarobki, brak narzędzi pracy, to pracownik musi o wszystkim myśleć i martwić się co zrobić, sytuacje kryzysowe, ludzie, którzy codziennie wyładowują na pracownikach swoja frustrację, a sami nie dają nic od siebie. Patologia, patologia wszędzie I gów... zarobki, uwłaczające godności ludzi z wyższym wykształceniem, po kilku fakultetach. Nie polecam, uciekajcie.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl