TworzymyGłos Regionu

reklama

Networking dla przedsiębiorców we Wschowie. Na wydarzenie zaprasza burmistrz Antkowiak

Poniedziałek, 18 marca 2024 o 08:43, autor: 11
Networking dla przedsiębiorców we Wschowie. Na wydarzenie zaprasza burmistrz Antkowiak

We Wschowie szykuje się wydarzenie, które z pewnością przyciągnie uwagę lokalnych przedsiębiorców i nie tylko. Burmistrz Konrad Antkowiak zaprasza na spotkanie networkingowe, które odbędzie się 19 marca. Miejscem spotkania jest sala posiedzeń Urzędu Miasta i Gminy Wschowa.

Sieć kontaktów biznesowych we Wschowie

Spotkanie, zaplanowane na godzinę 10:00, ma na celu umożliwienie uczestnikom nawiązania kontaktów zawodowych, wymiany wiedzy i doświadczeń oraz rozwijania relacji biznesowych.

Ostatnia szansa na zapisy

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu mogą dokonać zapisów, kontaktując się pod numerem telefonu 661 326 546. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (11)

avatar

avatar
~Monia
18.03.2024 09:22

Czego to nasz burmistrz nie wymyśli jeszcze przed wyborami?

avatar
~@/do"Monia"
19.03.2024 09:58

Co za trudne na twoje IQ ?. Trochę światowej inicjatywy i nazwy stosownie do XXI Wieku i już "Monia" się gubi !!!. To jest ta zaściankowość "Moni" w Naszej Wschowy i jej podobnym --- im w głowie tylko język emerytów z zaszłością i wiedzą postkomunistów !. Prawo Panie Burmistrz - Na Czas XXI Wieku. Jesteśmy z Panem !. Skończmy z zacofanie ludzi myślących i emerytów w Naszej Wschowie w tych wyborach <> 07.04!!!.

avatar
~do ( Monia)
19.03.2024 10:10

Przyjmij to do swojej wiadomości i tobie podobnych, ze to nie jest " wymyślanie" przez Pana Burmistrza, to jest obecna rzeczywistość !. Proszę się nie ośmieszać w naszych oczach i na zw.pl. . Proszę nam nie udowadniać o swoim braku niewiedzy i niekompetencji !!!. Wschowa z panem Burmistrzem Antkowiakiem idzie ku nowoczesności !. Brawo panie Antkowiak za tą inicjatywę !.

avatar
~wyborca
18.03.2024 16:52

czyżby zabrakło polskiego określenia, byłoby normalnie

avatar
~K
18.03.2024 19:30

Taka nazwa istnieje od dawna i jakoś nikogo nie dziwi ? ale Wschowa to stan umysłu

avatar
~do wyborcy
19.03.2024 09:07

nie, nie może być po polsku, nie byłoby wówczas światowo, a ma być.

avatar
~DO - "~wyborca "
19.03.2024 10:06

Oto Klasyczny przykład , " ~wyborca" ze Wschowy - pytanie; z jakiej grupy i jakich kandydatów tych wyborów? - człowieka zacofanego, z mierną wiedzą o współczesności, który zabiera głos w temacie pana Burmistrza całkowicie się ośmieszając !. Takiemu tylko współczuć jego braków w tym temacie . I jak najdalej od takiej grupy " wyborców" i ich kandydatów na listach. My nie chcemy zacofanej Wschowy na następne lata. Tylko Wschowa pod panem Burmistrzem Antkowiakiem da nam przyszłość i współczesność w DZIALANIU po 07.04 !!!. Brawo Panie Antkowiak za taką Wizję Naszej Wschowy !!!. NIE dla emerytów wszelkiej maści, NIE zacofaniu we Wschowie !!!.

avatar
~Edyta
19.03.2024 17:31

Jaki pan burmistrz jest ładny, przystojny i w ogóle.

avatar
~Mały
19.03.2024 21:31

Przyjdą Biedronka,Lidl,Dino,ss-mann i paru innych. Reszta klepie biedę i patrzy do emerytury !.

avatar
~Ala
20.03.2024 14:48

Nie znam się, ale się wypowiem ? proszę przeczytać ze zrozumieniem do kogo kierowane jest to spotkanie

avatar
~Duży-Mały
20.03.2024 16:06

Do kogo ten tekst?? #.pl . Powiedz ty mi "Mały" jak już jesteś taki kumaty ; - W Polsce mamy Wolny Rynek, Polski chłop jest od czasu naszego wejścia do UE jako jedna jedyna GRUP, czy to producentów, hodowców, uprawiających lub i nie grunty rolne i leśne BORCĄ - MILONOWYCH KWOT , czyli jak to powiedział Dworczyk do Jakiego - czytaj tzw. Zjednoczona Prawica, kiedyś żyjąca tylko na Koszt Suwerena, teraz tzw. Opozycja 13 Grudnia pisplus" , cytat, ..... " żyje przy UE jak pasożyt " ?!. Czy to normalne z ich strony , że ten chłop - rolnik - hodowca i Bóg wie co oni tam na tej wsi jeszcze robią, by nic nie robić, a z UE brać , tak produkuje, że My Polscy Konsumenci musimy im płacić o 50- -100 % więcej NIŻ temu rolnikowi z UKRAINY, który nie ma tych darmowych milionowych dotacji z UE, jest w trakcie WOJNY z Rosją - Putinem ?. Jak to możliwe, że ten chłop - rolnik na wojnie z Rosją taniej produkuje i eksportuje na calą EUROPĘ !!!!. To jest skandal i Polska Chłopska pazerność w Naszym Kraju. A teraz jak to ich szambo wylali się bezkarnie na nasze ulice i miasta smrodząc i brudząc na swoim wyprodukowanym gnojem i szambem ????. Jak to jest !!!. A ty nam tu bzdety opowiadasz o jakiś tam sklepach !!!.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl