TworzymyGłos Regionu

reklama

Nadchodzące hity w kinie CKiR we Wschowie. Sprawdź, co zobaczysz na dużym ekranie

Środa, 13 marca 2024 o 09:49, autor: 0
Nadchodzące hity w kinie CKiR we Wschowie. Sprawdź, co zobaczysz na dużym ekranie

Kino CKiR zaprasza na niezapomniany weekend pełen emocji i kinowych hitów. 23 i 24 marca na ekranach pojawi się wyjątkowy repertuar, który zadowoli każdego miłośnika dobrego kina. Wśród zapowiedzianych tytułów znajdziemy zarówno długo oczekiwane premiery, jak i kontynuacje ulubionych historii. Organizatorem wydarzenia jest Outdoor Cinema Ent., a partnerem barku Coca-Cola.

"Diuna: Część druga" - kontynuacja sagi

Wśród najbardziej wyczekiwanych filmów na pewno wyróżnia się "Diuna: Część druga". Ten epicki film jest kontynuacją głośnej adaptacji słynnej powieści Franka Herberta. Denis Villeneuve ponownie zabiera widzów w podróż po piaszczystych wydmach Arrakis, oferując imponującą historię pełną intryg, władzy i przeznaczenia. Połączenie gwiazdorskiej obsady i mistrzowskiej realizacji sprawia, że "Diuna: Część druga" to film, którego nie można przegapić.

"Budda. Dzieciak '98" - historia sukcesu

Nowością w repertuarze jest "Budda. Dzieciak '98", film opowiadający inspirującą historię Kamila Labuddy, który pomimo trudnego dzieciństwa, dzięki determinacji i pasji, osiągnął sukces, stając się idolem polskich nastolatków. Film ten z pewnością przyciągnie fanów motoryzacji.

"Za duży na bajki 2" - powrót ulubionych bohaterów

Kontynuacja ulubionego przez widzów "Za duży na bajki" również pojawi się na ekranach CKiR. Tym razem Waldek, Staszek i Delfina wyruszają na pełną przygód wycieczkę w Tatry, gdzie czekają na nich nie tylko niebezpieczeństwa górskiego szlaku, ale też tajemnice rodzinne Waldka. "Za duży na bajki 2" to film pełen humoru, przygód i emocji.

Familijne i inspirujące historie

Dla najmłodszych widzów przygotowano "Ekipę z dżungli. Misję ratunkową" - animację pełną humoru i przygód w obronie deszczowego lasu. Natomiast "Cudowny chłopak. Biały ptak" to kontynuacja poruszającej historii Juliana, który szuka swojego miejsca w świecie, ucząc się życzliwości i odwagi.

Praktyczne informacje

Nie przegap okazji do wspólnego przeżywania niezapomnianych historii na dużym ekranie.

Zamów swój bilet już dzisiaj:

Sobota: https://idedokina.pl/trasa_kina/szczegoly/902

Niedziela: https://idedokina.pl/trasa_kina/szczegoly/903

Kto idzie do kina?

Źródło: CKiR

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl