TworzymyGłos Regionu

reklama

Można już wypełniać deklaracje. Program "Ciepłe Mieszkanie" w Gminie Szlichtyngowa

Sobota, 13 stycznia 2024 o 14:53, autor: 0
Można już wypełniać deklaracje. Program

Urząd Miasta i Gminy Szlichtyngowa ogłasza nabór deklaracji do programu „Ciepłe Mieszkanie”, który ma na celu poprawę warunków ogrzewania w budynkach wielorodzinnych na terenie gminy. Program ten jest otwarty zarówno dla osób fizycznych, jak i wspólnot mieszkaniowych, spełniających określone kryteria.

Kto może skorzystać z programu?

W programie mogą uczestniczyć:

  • Osoby fizyczne posiadające tytuł prawny do lokalu mieszkalnego, który znajduje się w budynku wielorodzinnym (definiowanym jako posiadający więcej niż 2 lokale). Uprawnienie do udziału wynika z prawa własności, ograniczonego prawa rzeczowego, lub z najmu lokalu mieszkalnego, który jest własnością gminy, pod warunkiem, że nie wszystkie lokale w budynku należą do gminy.
  • Wspólnoty mieszkaniowe, zgodnie z ustawą o własności lokali z 24 czerwca 1994 r., posiadające od 3 do 7 lokali mieszkalnych, zlokalizowanych na terenie gminy Szlichtyngowa.

Jakie są kryteria dochodowe?

Aby wziąć udział w programie, konieczne jest spełnienie określonych kryteriów dochodowych. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są TUTAJ.

Jak i gdzie składać deklaracje?

Osoby zainteresowane udziałem w programie powinny wypełnić specjalną deklarację, którą następnie należy dostarczyć do Urzędu Miasta i Gminy Szlichtyngowa. Dokumenty można złożyć osobiście w pokoju numer 15 urzędu lub przesłać na adres e-mail: umig@szlichtyngowa.pl. Ważne jest, aby zrobić to do dnia 22 stycznia 2024 roku.

Załącznik: Deklaracja - "Ciepłe mieszkanie".

Źródło: UMiG Szlichtyngowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl