TworzymyGłos Regionu

reklama

Młodzi ochotnicy poszukiwani! Dołącz do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP we Wschowie

Środa, 31 stycznia 2024 o 00:26, aktualizacja Środa, 31 stycznia 2024 o 00:33, autor: 1
Młodzi ochotnicy poszukiwani! Dołącz do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP we Wschowie

Ochotnicza Straż Pożarna we Wschowie otwiera swoje drzwi dla najmłodszych, zachęcając dzieci i młodzież od 10 lat do dołączenia do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. To nie tylko wyjątkowa okazja do nauki i zabawy, ale również szansa na poznanie zasad funkcjonowania straży pożarnej oraz podstaw pierwszej pomocy.

Dołącz do OSP Wschowa

Inicjatywa skierowana jest do młodych ludzi, którzy pragną wzbogacić swoje życie o nowe doświadczenia, a przy tym przyczynić się do bezpieczeństwa lokalnej społeczności. Spotkania odbywać się będą co 2 tygodnie, gwarantując uczestnikom kompleksowe wprowadzenie w świat pożarnictwa, z naciskiem na praktyczną naukę i rozwijanie umiejętności życiowych.

Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na 9 lutego 2024 roku o godzinie 17:00 w siedzibie OSP Wschowa, przy ul. Kazimierza Wielkiego 6 (wejście po prawej stronie, przed bramą wjazdową Państwowej Straży Pożarnej).

Jak dołączyć do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej?

Zainteresowani wstąpieniem do drużyny mogą skontaktować się bezpośrednio z naczelnikiem Dominikiem Fedyczkowskim, dzwoniąc pod numer 667-107-809

Źródło: OSP Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~czas na akcje ?
31.01.2024 10:42

Czy takie zajęcia są płatne i czy młodzieńcy będą już jeździli na akcje pełnowymiarowe ?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl