TworzymyGłos Regionu

reklama

Młody mieszkaniec gminy Sława zdobył srebro na międzynarodowym turnieju karate

Poniedziałek, 06 listopada 2023 o 11:28, aktualizacja Poniedziałek, 06 listopada 2023 o 17:02, autor: 0
Młody mieszkaniec gminy Sława zdobył srebro na międzynarodowym turnieju karate

W miniony weekend w Bydgoszczy, na hali widowiskowo-sportowej, odbył się prestiżowy 8. Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin - Young Oyama's Cup. Wśród wielu utalentowanych zawodników z całej Polski i zagranicy, Wiktor Ramota z Łupic (gm. Sława) wyróżnił się zdobyciem drugiego miejsca w konkurencji kumite.

Wiktor Ramota wśród najlepszych

Wiktor, reprezentujący klub Karate Kyokushin Leszno, pokazał mistrzowskie umiejętności w sztukach walki. W kategorii kumite, znanej z bezkompromisowych pojedynków, Wiktor Ramota stanął na drugim stopniu podium.

Klub z Leszna triumfuje

Karate Kyokushin Leszno, reprezentowane przez 16 zawodników, zdobyło aż 20 medali - w tym 9 złotych, 4 srebrne i 7 brązowych. Trenerzy klubu nie kryją zadowolenia, pisząc: „Gratulacje dla wszystkich za trud i serce wkładane w przygotowania i za osiągane bardzo wysokie wyniki!”

Sukces na tle międzynarodowym

Turniej Young Oyama's Cup zgromadził łącznie 304 zawodników z 34 klubów. Klub z Leszna, mimo silnej konkurencji, zdołał zająć pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej, ustępując miejsca jedynie drużynie gospodarzy, która tradycyjnie nie była wliczana do tej klasyfikacji, aby uhonorować osiągnięcia zaproszonych gości.

Źródło: Karate Kyokushin Leszno


Zobacz również: Łupice mają swojego medalistę! Wiktor Ramota z sukcesem na IX Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl