TworzymyGłos Regionu

reklama

Mikołaj Cieplak z SP1 laureatem konkursu przedmiotowego z języka angielskiego

Piątek, 20 maja 2022 o 09:15, aktualizacja Piątek, 20 maja 2022 o 19:58, autor: 0
Mikołaj Cieplak z SP1 laureatem konkursu przedmiotowego z języka angielskiego

W Muzeum Ziemi Lubuskiej odbyło się podsumowanie konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubuskiego Kuratora Oświaty. W uroczystej gali wziął udział uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 we Wschowie Mikołaj Cieplak wraz z opiekunem p. Magdaleną Golińską. Mikołaj jest laureatem konkursu z języka angielskiego.

Do konkursów z różnych przedmiotów przystąpiło ponad 17000 uczniów z województwa lubuskiego. Do ostatniego, wojewódzkiego, etapu przeszło ponad 900 osób, a tytuł laureata w naszym województwie uzyskało 217 uczniów szkół podstawowych.

Tytuł laureata gwarantuje Mikołajowi zwolnienie z przyszłorocznego egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego oraz wstęp do dowolnie wybranej szkoły średniej. Serdecznie gratulujemy Mikołajowi i życzymy dalszych sukcesów!!!

Jednocześnie przypominamy, że Szkoła Podstawowa nr 1 we Wschowie w tym roku może poszczyć się dużym gronem finalistów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych:

Mikołaj Karwacki - język angielski

Zuzanna Maciołowska - język polski

Aleksandra Owoc - język polski

Tymoteusz Szymański - matematyka

Franciszek Bazylewicz - historia

Antoni Kamieniarz - historia.

Źródło: SP 1

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl