TworzymyGłos Regionu

reklama

Michał Kurosz uległ poważnemu wypadkowi. Potrzebna jest pomoc

Środa, 18 października 2023 o 16:11, aktualizacja Środa, 18 października 2023 o 19:19, autor: 1
Michał Kurosz uległ poważnemu wypadkowi. Potrzebna jest pomoc

Michał Kurosz z Kowalewa to mąż i ojciec dwójki dzieci - Rozalki i Antosia. Od ośmiu lat jest w związku małżeńskim i każdą wolną chwilę stara się spędzać z najbliższymi. Dla Michała rodzina zawsze była priorytetem. Zawodowo jest związany ze Starostwem Powiatowym w wydziale geodezji. Po pracy angażował się w prowadzenie gospodarstwa rolnego, na którym się wychował. Jego największą pasją są konie, które regularnie zabierał na wycieczki wśród pól, łąk i lasów. Niestety uległ poważnemu wypadkowi, który skomplikował jego życie.

Tragiczne wydarzenie

16 września 2023 roku, podczas pracy na gospodarstwie, doszło do tragicznego wypadku. Obsługując kombajn zbożowy, Michał doznał poważnych obrażeń. W wyniku tego zdarzenia stracił prawą nogę, a lewa stopa została zmiażdżona. Mimo licznych operacji i starań lekarzy, nie udało się uratować nogi, która została amputowana powyżej kolana.

Droga do zdrowia

Michał stoi przed wyzwaniem powrotu do zdrowia i pełnej sprawności. Kluczowe będzie dla niego regularne uczestniczenie w rehabilitacji oraz zakup odpowiedniej protezy. Proces ten wymaga jednak znacznych środków finansowych, których Michał obecnie nie posiada. Dlatego zwraca się z prośbą o wsparcie. Mimo tragicznego wypadku, jest zdeterminowany, by wrócić do pełnej sprawności i kontynuować życie, które prowadził przed wypadkiem.

Jak pomóc?

Obecnie trwa zbiórka na wsparcie Michała w jego drodze do zdrowia. Zebrane środki zostaną przeznaczone na rehabilitację oraz zakup protezy. Każda pomoc jest cenna i pozwoli Michałowi wrócić do normalnego życia.

Link do zbiórki - TUTAJ.


Źródło: mammoc.pl

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~lukaszmar46@wp.pl
18.10.2023 22:21

cześć, trzymaj się i dasz radę, masz dla kogo. Łukasz

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl