TworzymyGłos Regionu

reklama

Kolorowy początek lata w Lginiu. Burza przerwała zabawę

Sobota, 22 czerwca 2024 o 10:42, aktualizacja Sobota, 22 czerwca 2024 o 11:17, autor: 1
Kolorowy początek lata w Lginiu. Burza przerwała zabawę

21 czerwca na głównej plaży w Lginiu zorganizowano liczne atrakcje. Impreza rozpoczęła się Festiwalem Baniek Mydlanych i Świętem Kolorów Holi. Przez pierwszą część dnia pogoda dopisywała, skłaniając mieszkańców i turystów do korzystania z uroków zespołu pomostów i plaży.

Na miejscu była także strefa kibica, gdzie transmitowano mecz Polska-Austria. Niestety mimo ogromnych emocji, Polakom nie udało się wygrać, co przekreśliło ich szanse na wyjście z grupy Euro 2024. Na domiar złego, w drugiej połowie spotkania pogoda zaczęła się psuć, co postawiło dalsze atrakcje pod znakiem zapytania.

Zobacz: Strefa Kibica CKiR we Wschowie. Oglądaj mecze Polaków na dużym ekranie

Pogoda pokrzyżowała plany

Po zakończeniu meczu zdecydowano, że koncerty zespołów Morris i Endorfina zostaną odwołane. Zwieńczeniem dnia miała być Noc Świętojańska w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca MARYNIA ze Święciechowy, jednak fatalna pogoda uniemożliwiła przeprowadzenie również tej części programu.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Turysta
03.07.2024 08:57

Coś podobnego i nic się nie udało to dobrze że nie dotarłem

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl