TworzymyGłos Regionu

reklama

Kierowca BMW X3 pożegnał się z prawem jazdy. Przekroczył prędkość o 72 km/h

Poniedziałek, 27 listopada 2023 o 11:02, aktualizacja Czwartek, 30 listopada 2023 o 16:03, autor: 2
Kierowca BMW X3 pożegnał się z prawem jazdy. Przekroczył prędkość o 72 km/h

W minioną niedzielę, patrol ruchu drogowego zatrzymał prawo jazdy 35-letniemu mieszkańcowi powiatu poznańskiego, który znacznie przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Kierowca BMW X3 pędził przez miejscowość Dębowa Łęka z prędkością 122 km/h, gdzie obowiązywała „50-tka”. Otrzymał 15 punktów karnych i 2 500 zł grzywny.

„Brak wyobraźni i niebezpieczeństwo dla innych”

„Nierozsądny kierowca BMW X3 przekroczył prędkość o 72 km/h. Policjanci wschowskiej drogówki podjęli błyskawicznie czynności wobec pirata drogowego. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Zatrzymany kierowca BMW X3 otrzymał wysoką grzywnę i 15 punktów karnych” - relacjonuje nadkomisarz Maja Piwowarska z KPP Wschowa.

Policjanci walczą z piractwem drogowym

Walka z nadmierną prędkością stanowi kluczowy element codziennej pracy policjantów ruchu drogowego, którzy prowadzą różnorodne akcje oraz rutynowe kontrole, by wyeliminować z dróg nieodpowiedzialnych kierowców. „Wschowscy policjanci ruchu drogowego podejmują i podejmować będą wzmożone działania uderzające w piratów drogowych. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego” - podkreśla nadkomisarz Piwowarska.

Źródło/foto: KPP Wschowa

Czytaj również: Kierowca BMW X5 jechał slalomem. Doszło do obywatelskiego zatrzymania (VIDEO)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Ciekawy okoliczności.
27.11.2023 16:24

Błyskawicznie podjęli interwencję przy wyjeździe z terenu zabudowanego ( przy Hubertusie w stronę Leszna. A w terenie, gdzie stoją domy ile jechał? Możecie to pokazać? I dlaczego nie został zatrzymany w centrum Dębowej Łęki?

avatar
~ciekawostka plus
27.11.2023 18:53

Czy to tylko ciekawostka medialna, czy prewencyjna ????

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl