TworzymyGłos Regionu

reklama

Jakub Syc ze Wschowy wygrał zawodową walkę w MMA. Pojedynek zakończył przez nokaut!

Poniedziałek, 06 listopada 2023 o 17:54, aktualizacja Wtorek, 07 listopada 2023 o 12:37, autor: 1
Jakub Syc ze Wschowy wygrał zawodową walkę w MMA. Pojedynek zakończył przez nokaut!

W mosińskim ringu Hybrid MMA, Jakub Syc udowodnił swoje umiejętności nokautując Bartłomieja Wojciechowskiego, reprezentanta gospodarzy gali. Choć pierwsza runda obiecywała wyrównany pojedynek, to kolejne minuty pokazały wyraźną dominację pochodzącego ze Wschowy reprezentanta Legionu Głogów.

Długo oczekiwane starcie

Zawodnicy mieli się zmierzyć już jakiś czas temu, jednak szereg przyczyn opóźnił ich konfrontację do wczorajszego wieczoru. 

Pierwsza runda pokazała, że walka nie będzie jednostronna. Obaj zawodnicy prezentowali wysoki poziom zarówno w stójce, jak i w parterze. Nie brakowało licznych zmian pozycji oraz intensywnej wymiany ciosów.

Decydujący cios

„Na początku drugiej rundy Jakub celnie trafił kopnięciem frontalnym na brzuch. A potem jeszcze raz i jeszcze raz. Przeciwnik ewidentnie nie mógł poradzić sobie z tymi kopnięciami a Syc konsekwentnie rozbijał nimi swojego rywala. W końcu po kolejnym celnym trafieniu na dół, tym razem z ręki, Wojciechowski padł, Kuba doskoczył, aby dokończyć dzieło, ale sędzia skutecznie i w dobrym czasie wskoczył pomiędzy zawodników i zakończył pojedynek” - czytamy w relacji Legionu Głogów.

Kolejna walka Syca już w grudniu?

Po tej wygranej swojego reprezentanta w Legionie Głogów już myślą o kolejnym starciu.

„To była cenna wygrana dla naszego fightera, a najprawdopodobniej już w grudniu będziemy mogli go zobaczyć ponownie w klatce - dowiadujemy się z relacji.


Źródło/foto: Legion Głogów

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~TOBIG
07.11.2023 21:47

No i super . Do celu ! ???

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl