TworzymyGłos Regionu

reklama

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Jakie ekspozytory sklepowe warto wybrać?

Poniedziałek, 18 grudnia 2023 o 17:11, autor: 0
Jakie ekspozytory sklepowe warto wybrać?

Najważniejsze wyposażenie każdego sklepu to ekspozytory sklepowe. Stojaki na produkty służą do tego, by jak najlepiej zaprezentować ofertę sklepu. Jednym z ciekawszych rozwiązań są ekspozytory kartonowe. Modele ekologicznych stojaków pozwalają na kreowanie rozmaitych konstrukcji, na których można ustawiać towar. W artykule wyjaśniamy, dlaczego warto zwrócić uwagę na ekspozytory tekturowe. 

1.  Nowoczesne ekspozytory sklepowe dla każdej przestrzeni handlowej

2.  Lekkie ekspozytory reklamowe dla wszystkich

Stojaki na produkty muszą być w każdym sklepie stacjonarnym. Stojaki sklepowe przydadzą się również w sklepach internetowych, gdzie mogą służyć do przechowywania produktów przeznaczonych do sprzedaży wysyłkowej. Typowa płyta meblowa może być ciężka, a zarazem trudna w przenoszeniu. Dlatego do prezentowania towaru najkorzystniej jest kupić ekspozytory sklepowe wykonane z kartonu. Jeśli chodzi o kartonowy regał magazynowy, to może on też być wykorzystywany w biurach (na przykład do archiwizacji dokumentów). Co ważne, osobom, dla których ważna jest troska o środowisko naturalne, stojaki kartonowe z pewnością przypadną do gustu. 

Nowoczesne ekspozytory sklepowe dla każdej przestrzeni handlowej

Większość sklepów stara się zadbać o unikalny wystrój wnętrz. W tradycyjnych sklepach musi być "to coś", co przycinanie uwagę klientów. Nie jest to jedynie towar, ale i klimat panujący w danym sklepie. Klienci powinni czuć się dobrze w czasie, gdy przyglądają się ofercie. Miły nastrój i atrakcyjna ekspozycja produktów plus korzystne ceny to sposób na zachęcenie klienta do zrobienia zakupów. Zadowolony z zakupów klient najprawdopodobniej za jakiś czas wróci do wybranego sklepu na kolejne zakupy. Każdy sklep powinien zawalczyć o lojalność klientów. Niektórym klientom nie chodzi wyłącznie o tani produkt — przede wszystkim może chodzić o atmosferę miejsca. Można to zaobserwować na przykładzie galerii handlowych, gdzie jedne są oblegane przez tłumy, a inne świecą pustami (chociaż mają identyczny asortyment produktów i usług). 

Lekkie ekspozytory sklepowe reklamowe dla wszystkich

Stand reklamowy kartonowy to propozycja dla firm, instytucji i organizacji pozarządowych, które przykładowo wystawiają się na targach, mają stoiska na świeżym powietrzu lub nie chcą wydawać fortuny na meble sklepowe. Bardzo ważne jest to, że takie kartonowe półki nie są ciężkie. W czasie wyjazdu przykładowo na festyn czy festiwal nie trzeba zamartwiać się o specjalny transport i ekipę, która będzie dźwigać regały. Papierowe produkty z łatwością można zutylizować po zakończeniu imprez mających miejsce na zewnątrz. 

Teala - producent mebli i dekoracji z kartonu

Adres firmy:
Legionów 260, 43-502 Czechowice-Dziedzice

Telefon:
+48 33 445 42 59

Strona WWW:
https://teala.eu/pl/

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl