TworzymyGłos Regionu

reklama

Gminny węgiel w atrakcyjnej cenie. Wschowa ułatwia mieszkańcom ogrzewanie

Piątek, 09 lutego 2024 o 12:16, autor: 0
Gminny węgiel w atrakcyjnej cenie. Wschowa ułatwia mieszkańcom ogrzewanie

Urząd Miasta i Gminy Wschowa przypomina o trwającej sprzedaży węgla wysokiej jakości w wyjątkowo korzystnej cenie. Mieszkańcy mogą zaopatrzyć się w opał w formie groszku lub orzecha bez konieczności przedstawiania dodatkowych zaświadczeń, co znacząco upraszcza cały proces zakupu.

Nowa cena węgla została ustalona na 1500 złotych za tonę, a produkt dostępny jest na składowisku Spółki Komunalnej Wschowa, zlokalizowanym przy ulicy Kazimierza Wielkiego 24, w ramach Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.

Zakupu można dokonać w kasie Spółki Komunalnej przy ulicy Daszyńskiego 10, gdzie akceptowane są płatności zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą, oraz w kasie Gminy Wschowa, gdzie przyjmowane są wyłącznie płatności kartą.

Dodatkowe informacje na temat oferty dostępne są pod numerem telefonu 65 540 25 74 lub na stronie internetowej Gminy Wschowa. Urząd informuje, że oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów, zachęcając wszystkich mieszkańców do skorzystania z tej atrakcyjnej okazji.

Źródło: UMiG Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl