TworzymyGłos Regionu

reklama

Dzień Kobiet we Wschowie. Warsztaty psychologiczne i muzyczne show! (ZAPOWIEDŹ)

Sobota, 02 marca 2024 o 15:51, autor: 0
Dzień Kobiet we Wschowie. Warsztaty psychologiczne i muzyczne show! (ZAPOWIEDŹ)

Centrum Kultury i Rekreacji (CKiR) we Wschowie oraz Burmistrz Konrad Antkowiak serdecznie zapraszają mieszkańców na wyjątkowe wydarzenie z okazji Dnia Kobiet, które odbędzie się 9 marca o godzinie 15:00 w sali widowiskowej CKiR. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Warsztaty rozwojowe z Kamila Olga Stępień-Reszel

Główną atrakcją wydarzenia będą dwugodzinne warsztaty coachingowe, które poprowadzi znana psycholog, pedagog i edukator pozytywnej dyscypliny – Kamila Olga Stępień-Reszel. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję do pracy nad zwiększeniem efektywności w planowaniu i osiąganiu własnych celów, rozwijania kreatywności, a także poszukiwania nowych, innowacyjnych rozwiązań. Warsztaty mają na celu również podniesienie motywacji i zaangażowania oraz nauczenie skutecznych metod radzenia sobie ze stresem.

Koncert Norberta Wronki

Wydarzenie zakończy występ Norberta Wronki, półfinalisty 13. edycji programu „The Voice Of Poland”, który jest obiecującym i uzdolnionym artystą młodego pokolenia. Jego występ będzie doskonałym zwieńczeniem tego pełnego inspiracji dnia, dostarczając uczestnikom wiele emocji muzycznych.

Źródło: CKiR

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl