TworzymyGłos Regionu

reklama

Dzień Kobiet po trzykroć!

Środa, 13 marca 2024 o 19:35, autor: 3
Dzień Kobiet po trzykroć!

Marcowe weekendy zapowiadają się niezwykle! Wydarzenia zaplanowane na zbliżające się dni wprawdzie mają szyld z Kobietami w roli głównej, ale są ofertą atrakcyjną również dla Mężczyzn – tak Marta Panicz-Szajnkenig oraz Urszula Chudak opisują nadchodzące imprezy.

Bluesowy wieczór w Zamku Królewskim

Już w najbliższą sobotę, 16 marca o godz. 17:00 w Zamku Królewskim we Wschowie zagra i zaśpiewa zespół Break Night, którego występ będzie okraszony zdolnościami muzycznymi podopiecznych i absolwentów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Wschowie. Będzie to bluesowy wieczór z lat 70-tych i 80-tych.

Lubuskie Święto Kobiet Powiatu Wschowskiego

Kolejny tydzień to dwudniowe obchody Dani Kobiet o zasięgu powiatowym. Lubuskie Święto Kobiet Powiatu Wschowskiego rozpocznie się w piątek 22 marca o godz. 16:30 w Ośrodku Szkolno-Wypoczynkowym „Janówka” w Sławie. Ośrodek mieści się przy ul. Nowosolskiej 2c. Organizatorkami Święta są Panie skupione wokół Kół Gospodyń Wiejskich w Radzyniu, Lginiu oraz Kowalewie. W programie jest wspólna biesiada prowadzona wodzireja, a także konkursy i ognisko.

Zdrowie i muzyka w Zamku Królewskim

Nieco inny charakter ma wydarzenie, które odbędzie się w sobotę 23 marca o godz. 17:00 w Zamku Królewskim we Wschowie. Jak mówi Marta Panicz-Szajnkenig ważne jest, aby zadbać o siebie i miło spędzić czas. Bez względu na płeć! Podczas spotkania dowiemy się jaką ofertę ma dla obu płci warszawska fundacja „Kwiat kobiecości” w ramach profilaktyki nowotworu u kobiet i mężczyzn. Spotkamy się również z medycyną stylu życia, o której opowie nam „lekarz szyty na miarę”, Pan Piotr Jarecki. Będzie też wisienka na torcie - koncert w wykonaniu solisty Teatru Muzycznego w Poznaniu. „Zamówiłyśmy same znane i lubiane utwory muzyki rozrywkowej” - deklaruje Urszula Chudak.

Wstęp na każde wydarzenie jest wolny!

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Urszula Chudak
17.03.2024 19:54

Ponieważ "maczam" palce przy organizacji sobotniego koncertu, uprzejmie informuję, że jeżeli Państwo chcecie wiedzieć co "Kwiat kobiecości" ma do zaoferowania zarówno kobietom jak i mężczyznom w dziedzinie profilaktyki nowotworowej, jeżeli chcecie wiedzieć jak leczy "lekarz szyty na miarę" oraz jak śpiewa "wisienka na torcie" - to przybywajcie w sobotę na godz. 17.00 do Zamku Królewskiego. O to, by wstęp był wolny, zatroszczyła się p. Marta i jej przyjaciele oraz przyjaciele p. Tomka Urbańskiego. Czekamy!

avatar
~DO (U.Ch....)
18.03.2024 05:21

Pani jak ci kandydaci emeryci .... " nie wpuszczają pani drzwiami to pani pcha się oknem, albo od zaplecza ....". . Pani była i jest nieakceptowalna w wyborach . Czas się z tym pogodzić????

avatar
~do Do U.Ch.
18.03.2024 10:01

Akuratnie p. Ula byłaby super radną, mądra i aktywna kobieta. Ile ty zrobiłeś dla innych? A co widzisz w tym złego że zaprasza na koncert? My się wybieramy, tobie też radzę może będziesz miał mniej jadu w sobie?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl