TworzymyGłos Regionu

reklama

Dzień Rodziny był pełen magii i radości. Tak bawiło się Przedszkole Złota Rybka u Dula (FOTO)

Poniedziałek, 10 czerwca 2024 o 19:57, aktualizacja Poniedziałek, 10 czerwca 2024 o 20:28, autor: 1
Dzień Rodziny był pełen magii i radości. Tak bawiło się Przedszkole Złota Rybka u Dula (FOTO)

8 czerwca Niepubliczne Przedszkole Złota Rybka u Dula zorganizowało Cyrkowy Dzień Rodziny. Impreza była wyjątkowa, pełna radości i emocji, a przybyli rodzice byli świadkami występów swoich pociech.

Dzieci przygotowały wzruszające piosenki i tańce. Każdy występ był pełen emocji i zaangażowania. Na scenie pojawiły się Mażoretki i dziewczynki z przedszkolnej grupy baletowej, które zachwyciły widownię swoimi umiejętnościami.

Jednak to nie koniec atrakcji. Na scenie pojawił się Pan Ząbek, iluzjonista znany z programu "Mam Talent". Jego pokazy iluzji wywołały prawdziwą euforię wśród dzieci. Prawdziwy klaun rozbawiał wszystkich swoimi sztuczkami, a konkurencje cyrkowe przyciągnęły licznych uczestników, którzy walczyli o wspaniałe nagrody.

„Ten dzień był przede wszystkim wspaniałą okazją do wspólnego spędzenia czasu z Rodzinami, którym dziękujemy za przybycie! Dziękujemy również za pomoc w przygotowaniu festynu! Bez was nie ma nas. Do zobaczenia za rok!” - podsumowała dyrekcja przedszkola.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Mama
10.06.2024 22:08

Było super !

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl