TworzymyGłos Regionu

Darmowe wyjazdy na basen.

Zaprasza Stowarzyszenie Bis (ZDJĘCIA)

Niedziela, 09 stycznia 2022 o 10:45, aktualizacja Niedziela, 09 stycznia 2022 o 11:09, autor: 0 1903
Darmowe wyjazdy na basen.

Stowarzyszenie Muzyczne Bis zorganizowało kolejny bezpłatny wyjazd na pływalnię Chrobry Głogów S.A. Wellness & SPA dla mieszkańców gminy Wschowa w ramach projektu „Zdrowe ciało- zdrowa głowa” finansowanego z funduszu prewencyjnego PZU Pomoc TO Moc. Kolejny wyjazd już 22.01.2022.

W wyjeździe udział wzięło 48 mieszkańców Miasta i Gminy Wschowa. Uczestnikami wyjazdu byli: dzieci, młodzież i dorośli. Jechały z nami całe rodziny. Wszyscy świetnie spędzili 120 minut bawiąc się, relaksując się, ucząc się pływać. Między uczestnikami nawiązały się nowe kontakty.

Udział jest bezpłatny dla wszystkich mieszkańców z terenu gminy Wschowa, którzy do dnia 19.01.2022r do godz. 20:00 wyślą wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia na adres e-mail: bis2014@wp.pl

Formularze do wypełnienia : zgłoszenie, zaświadczenie oraz regulamin dostępne są na profilu Stowarzyszenia „Bis”.

Dzieci do lat 14 mogą wziąć udział w wyjeździe tylko wraz z opiekunem prawnym/rodzicem, młodzież w wieku od 14 do 18 lat po złożeniu pisemnej zgody rodzica/opiekuna prawnego, wyjazdy skierowane są również do osób dorosłych.

Projekt ma na celu promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia oraz ochronę zdrowia. Pragniemy dać możliwość mieszkańcom gminy Wschowa aktywnego spędzania czasu wolnego poprzez wyjazdy na pływalnię krytą do Głogowa.

Wyjazdy dla różnych grup wiekowych: dzieci i młodzieży, dorośli, seniorzy na podstawie otwartego naboru. Wyjazdy będą organizowane cyklicznie dwa razy w miesiącu w okresie od grudnia 2021 do lutego 2022.

Stowarzyszenie Muzyczne Bis planuje również przeprowadzić 8 spotkań z psychologami, terapeutami na temat bardzo pogłębiający się w ostatnim czasie: cyberprzemocy, hejtu wśród dzieci i młodzieży, a nawet i dorosłych, uzależnienia od Internetu, profilaktyka przeciwdziałania alkoholizmowi i narkomanii, negatywny wpływ substancji psychoaktywnych na organizm człowieka, profilaktyka na rzecz osób starszych, zły dotyk oraz spotkanie warsztatowe z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Prelekcja z elementami warsztatu pracy. Już niebawem podamy pełen harmonogram prelekcji.

Źródło/foto: Stowarzyszenie Muzyczne Bis 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl