TworzymyGłos Regionu

reklama

Czas na jogę. Zapisz się na zajęcia w Dębowej Łęce!

Niedziela, 17 kwietnia 2022 o 07:00, aktualizacja Piątek, 15 kwietnia 2022 o 09:45, autor: 2
Czas na jogę. Zapisz się na zajęcia w Dębowej Łęce!

Koniec kwietnia to wyjątkowy czas dla fanów jogi. Już 27 kwietnia w Dębowej Łęce odbędą się pierwsze zajęcia w nowo otwartym studiu Simple Life Concept, którego właścicielką jest certyfikowana instruktorka Martyna Barczyńska. Zapisy trwają. Liczba miejsc ograniczona!

Żyjemy w czasach kiedy pęd, stres i różne napięcia towarzyszą nam każdego dnia. Praktyka jogi to wspaniały sposób na znalezienie chwili dla siebie, pracy z własnym ciałem oraz moment na wyciszenie. Martyna prowadzi zajęcia w stylu vinyasa jogi oraz yin jogi.

Vinyasa joga to praktyka ogólnorozwojowa połączona z oddechem, wzmacniająca całe ciało, poprawiająca równowagę i koordynację, ale również nadająca ciału elastyczności i gibkości. Może być dynamiczna lub o mniejszym natężeniu, wszystko zależy od potrzeb uczestników sesji. Praktyka w stylu yin jest głęboko rozciągająca i rozluźniająca. Pozwala na nawiązanie głębokiej relacji z samym sobą, uczy cierpliwości i pozwala wsłuchać się w siebie.

Martyna podczas praktyk kładzie nacisk na indywidualne podejście do każdego ucznia. Bardzo ważnym jest dla niej, aby jej uczniowie rozumieli własne ciała, podchodzili do nich z cierpliwością i zrozumieniem. Podczas zajęć uczy różnych wariantów pozycji, tak aby każdy poczuł się na macie dobrze i mógł we własnym tempie rozwijać własną praktykę. Ważne jest dla niej, aby podczas zajęć poczuć zmianę, jaka zachodzi nie tylko w ciele, ale też umyśle, aby zrozumieć ciało i zauważać siebie oraz swoje potrzeby. 

Podczas każdych zajęć dodatkowo odbywają się ćwiczenia oddechowe pranayama oraz relaksacja z wykorzystaniem nastrojowych kadzideł, dzięki czemu po zakończonych zajęciach poczujesz się wspaniale.

Liczba miejsc na poszczególne zajęcia jest ograniczona. Zapisy pod nr tel. 697872055

Grafik został ułożony tak, aby osoby chcące praktykować dłuższe sesje mogły jednorazowo wziąć udział w sesji łączonej vinyasa oraz yin. Szczegółowy grafik dostępny jest TUTAJ.

Poniedziałki:

8:30 Vinyasa Yoga

Środy:

18:00-19:00 Yin Yoga

19:30-20:30 Vinyasa Yoga

Piątki:

18:00-19:00 Vinyasa Yoga

19:30-20:30 Yin Yoga


Koszt zajęć pojedynczych 30 zł (przy zajęciach łączonych yin i vinyasa należy liczyć jako 2 wejścia). Karnet 4 wejścia na dowolne zajęcia (ważny 30 dni) 100 zł.

Uwaga! Jeśli nie masz własnej maty przy zapisywaniu daj znać, że potrzebujesz, zostanie dla ciebie przygotowana. Inne akcesoria również są na miejscu. 


Adres: Dębowa Łęka 14, 67-400 Wschowa.


Oprócz stacjonarnych zajęć jogi, Martyna zaprasza również na weekendowe warsztaty, które odbędą się 20-22 maja w hotelu Mały Bór. Praktykowanie jogi w otoczeniu przyrody to wspaniały sposób na oderwanie się od codzienności. Zapisz się już dziś.

 

Szczegółowe informacje o warsztatach  znajdziesz TUTAJ.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Autor.
18.04.2022 11:33

Ale cena ?

avatar
~Joga
20.04.2022 20:33

Wszystko w opisie

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl