TworzymyGłos Regionu

reklama

CKiR tworzy Bazę Pracowników Okazjonalnych. Elastyczne godziny pracy i dniówka do 200 zł

Wtorek, 02 stycznia 2024 o 17:04, autor: 0
CKiR tworzy Bazę Pracowników Okazjonalnych. Elastyczne godziny pracy i dniówka do 200 zł

Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie ogłosiło nietypową ofertę pracy dla osób, które chcą zarobić dodatkowe pieniądze, zdobyć nowe doświadczenia i jednocześnie świetnie się bawić. "Poszukujemy energicznych i zaangażowanych osób do naszej nowej bazy pracowników okazjonalnych", informuje CKiR, podkreślając, że oferta skierowana jest do osób powyżej 16 roku życia.

Różnorodne zadania i gwarancja dobrej zabawy

Praca w CKiR to szereg różnorodnych zadań, od pomocy w organizacji wydarzeń kulturalnych, przez montaż namiotów handlowych, aż po asystę przy załadunku i rozładunku sprzętu. "Dołącz do zgranego zespołu, gdzie praca to nie tylko obowiązek, ale także satysfakcja i dobra atmosfera!" - zachęca CKiR, oferując elastyczne godziny pracy i możliwość zarobienia do 200 zł za dzień.

Prosty proces rekrutacji

Aby zgłosić się do pracy, wystarczy wysłać e-mail na adres sekretariat@ckir.wschowa.pl lub zadzwonić pod numer 65 540 23 36.

Zobacz: Ceramika dla każdego! CKiR do „Pracowni Ceramicznej” zaprasza dzieci i dorosłych

Źródło: CKiR

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl