TworzymyGłos Regionu

reklama

Były występy i życzenia. Dzień Babci i Dziadka w gminie Szlichtyngowa

Poniedziałek, 22 stycznia 2024 o 15:03, autor: 0
Były występy i życzenia. Dzień Babci i Dziadka w gminie Szlichtyngowa

W ostatnich dniach szkoły podstawowe w różnych zakątkach Polski stały się areną wzruszających wydarzeń z okazji Dnia Babci i Dziadka. W Szkole Podstawowej im. Wojska Polskiego w Jędrzychowicach, Przedszkolu Samorządowym w Szlichtyngowej uczniowie z radością i zaangażowaniem świętowali ten wyjątkowy dzień. W Szkole Podstawowej im. Danuty Siedzikówny „Inki” w Starych Drzewcach uroczystość zaplanowana jest na 24 stycznia. 

19 stycznia, w Jędrzychowicach, uczniowie od przedszkola aż po klasy trzecie zaprezentowali się przed swoimi babciami i dziadkami. Wspaniałe wiersze i piękne piosenki o wdzięczności dla dziadków zebrały gromkie brawa od wzruszonych widzów.

22 stycznia, w Świetlicy Miejskiej w Szlichtyngowej, dzieci z Przedszkola Samorządowego wzięły udział w wyjątkowym wydarzeniu dedykowanym babciom i dziadkom. Najpierw wystąpiły grupy 3 i 4 latków, a potem starsze dzieci w wieku 5-6 lat.

„Kochane babcie, drodzy dziadkowie! Z okazji Waszego święta pragniemy złożyć wam serdeczne życzenia zdrowia i długich lat życia upływających w radości i miłości ze strony najbliższych. Życzymy, aby każdego dnia omijały was zmartwienia, troski i choroby. Dziękujemy za waszą pracę, mądrość i doświadczenie, którymi wzbogacacie przez lata naszą gminę oraz za dobroć, którą otaczacie swoich bliskich” - życzyła Burmistrz  Jolanta Wielgus, wraz z Przewodniczącą Rady Miejskiej Anna Zalewska.

Źródło: UMiG Szlichtyngowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl