TworzymyGłos Regionu

reklama

Burmistrz Wielgus i Przewodnicząca Zalewska z życzeniami na Dzień Kobiet

Piątek, 08 marca 2024 o 11:05, autor: 0
Burmistrz Wielgus i Przewodnicząca Zalewska z życzeniami na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet to wyjątkowa okazja, aby docenić rolę płci pięknej w społeczeństwie. Z tej okazji Jolanta Wielgus, Burmistrz Miasta i Gminy, wraz z Anną Zalewską, Przewodniczącą Rady Miejskiej, złożyły serdeczne życzenia wszystkim Paniom.

Życzenia pełne serdeczności

Burmistrz i Przewodnicząca podkreśliły w swoim przesłaniu, jak ważne są kobiety dla społeczności lokalnej i całego świata. „Drogie Panie, z okazji Święta Kobiet życzymy Wam wszystkiego co najlepsze, jak najwięcej sukcesów, radości, codziennego uśmiechu”. Burmistrz Wielgus i Przewodnicząca Zalewska wyraziły nadzieję na spełnienie marzeń oraz samych pięknych dni w życiu każdej kobiety.

Podziękowania i życzenia zdrowia

W swoich życzeniach, obie przedstawicielki władz lokalnych nie zapomniały o kluczowym aspekcie zdrowia: „Życzymy Wam dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń i samych pięknych dni”. Podziękowały także kobietom za ich nieustanne starania, które sprawiają, że świat staje się „dużo lepszy i cieplejszy”.

Źródło: UMiG Szlichtyngowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl