TworzymyGłos Regionu

reklama

Burmistrz Jolanta Wielgus spotkała się z dyrektorami szkół z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Czwartek, 12 października 2023 o 11:53, autor: 0
Burmistrz Jolanta Wielgus spotkała się z dyrektorami szkół z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Burmistrz Miasta i Gminy Szlichtyngowa, Jolanta Wielgus, zorganizowała spotkanie z dyrektorami gminnych placówek edukacyjnych. W spotkaniu, poza Burmistrz, wzięli udział także Zastępca Burmistrza Błażej Rajman oraz Kierownik Referatu Organizacyjnego Jarosław Gnat.

Podziękowania dla pracowników oświaty

Burmistrz Jolanta Wielgus nie przeszła obojętnie obok ciężkiej pracy wszystkich zaangażowanych w proces edukacji. Na ręce Dyrektorów przekazała pisemne podziękowania, które skierowane były do nauczycieli, pracowników administracji, obsługi oraz innych specjalistów edukacyjnych z Gminy Szlichtyngowa. W liście czytamy m.in.:

„Dzień Edukacji Narodowej to doskonała okazja aby serdecznie podziękować Wam za Waszą nieocenioną pracę i poświęcenie w procesie kształcenia młodych umysłów. Dzięki Wam uczymy się nie tylko wiedzy, ale także wartości, jakie niesie ze sobą edukacja. Wasza pasja, zaangażowanie i cierpliwość inspirują nas do osiągania sukcesów, rozwijania się i dążenia do bycia lepszymi ludźmi. Wasza praca ma ogromne znaczenie dla rozwoju naszego społeczeństwa oraz przyszłości dzieci i jesteśmy Wam za to ogromnie wdzięczni”.

Dyrektorom, nauczycielom oraz innym pracownikom oświaty Burmistrz życzyła zdrowia, nieustającej motywacji oraz docenienia ich pracy przez wychowanków.

Wręczenie nagród dla Dyrektorów

W uznaniu za wybitne osiągnięcia oraz zaangażowanie w rozwój edukacji w Gminie Szlichtyngowa, Burmistrz wraz z Zastępcą Burmistrza przyznali nagrody dla trzech dyrektorów:

  • Marty Krawczyk, Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Jędrzychowicach,
  • Czesławy Świercz, Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Danuty Siedzikówny „Inki” w Starych Drzewcach,
  • Justyny Jasik, Dyrektora Zespołu Placówek Edukacyjnych w Szlichtyngowej.

Nagrodzonym Dyrektorom wręczono nie tylko certyfikaty uznania, ale także symboliczne bukiety kwiatów jako wyraz wdzięczności za ich nieoceniony wkład w kształcenie młodzieży.


Źródło: UMiG Szlichtyngowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl