TworzymyGłos Regionu

Boisko Avii Siedlnica zniszczone!

Trwają poszukiwania wandala [ZDJĘCIA]

Niedziela, 29 sierpnia 2021 o 18:40, aktualizacja Poniedziałek, 30 sierpnia 2021 o 00:05, autor: 2 2254
Boisko Avii Siedlnica zniszczone!

Nieznany sprawca pod osłoną nocy wjechał samochodem na boisko w Siedlnicy. Oprócz murawy zniszczeniu uległ łapak do piłki, który zamontowany został zaledwie w ubiegły poniedziałek (23 sierpnia). Klub zgłosił sprawę na policję.

Avia Siedlnica:

Ubiegłej nocy (z soboty na niedziele) spotkało nas bardzo przykre wydarzenie

Mianowicie nasze boisko zostało zniszczone przez jeszcze nieznanego wandala/wandali.

Zniszczony został świeżo postawiony (bo w poniedziałek) łapak na piłki oraz płyta boiska. Ktoś po prostu wjechał samochodem i bezmyślnie rozwalił coś na co tak ciężko pracujemy.

Cała sprawa jest na tyle przykra, że my jako cały klub bardzo staramy się o to, żeby udoskonalać nasz obiekt. Staramy się o rożnego rodzaju dotacje, dofinansowania a takie sytuacje pokazują ze głupota ludzka na prawdę nie zna granic.

W tej sytuacji zwracamy się do Państwa z prośbą. Może ktoś coś widział, może ktoś coś słyszał na ten temat. Jeśli tak to prosimy o kontakt i zapewniamy anonimowość. Zrobimy wszystko aby ten akt wandalizmu i głupoty nie uszedł sprawcom na sucho.

Na miejsce została wezwana policja. Zostały zabezpieczone części samochodu oraz pobliski monitoring. Sprawa jest w toku.

Wandalu, jeśli to czytasz to mamy do Ciebie przesłanie. Sprawę w dalszym ciągu możemy załatwić polubownie. Zgłoś się do nas a postaramy się dogadać. Zależy nam na tym tylko żebyś naprawił swoje szkody.

 

Aktualizacja:

- Sprawa znalazła szczęśliwe rozwiązanie. Wandal sam zgłosił się do nas, pokryje wszelkie koszty naprawy - informuje Avia.

Źródło/foto: Avia Siedlnica

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Obserwator
29.08.2021 18:56

W Siedlnicy albo ćpają, albo kradną, albo niszczą. Oni dobrze wiedzą który cymbał to zrobił.

avatar
~Tomasz
29.08.2021 22:18

Riki tiki narkotyki, a potem głupoty w głowie...

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Grunty rolne
Grunty rolne
Pozostałe
Oddam kotka
Oddam kotka
Zwierzęta
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl