TworzymyGłos Regionu

reklama

Bluesowy wieczór w Sławie. Kolejny udany koncert w nowej sali widowiskowej (FOTO)

Piątek, 15 marca 2024 o 21:14, aktualizacja Sobota, 16 marca 2024 o 10:45, autor: 0
Bluesowy wieczór w Sławie. Kolejny udany koncert w nowej sali widowiskowej (FOTO)

W nowej sali widowiskowej Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku odbyło się kolejne wyjątkowe wydarzenie kulturalne. Tym razem swój koncert dali muzycy zespołu Break Night Tribute to Breakout, oferując publiczności niezapomnianą podróż po świecie bluesa. Burmistrz Sławy, Cezary Sadrakuła, w towarzystwie Wicestarosty Powiatu Wschowskiego Waldemara Starosty oraz Prezes Stowarzyszenia "Nasz Ośrodek", Jolanty Awsiukiewicz, powitał zgromadzonych fanów muzyki.

Muzyczna uczta dla miłośników bluesa

Koncert Break Night stał się okazją do doświadczenia żywiołowych emocji, jakie niesie ze sobą blues. Zespół zaprezentował zarówno autorskie kompozycje, jak i klasyki gatunku, co zaowocowało entuzjastycznym przyjęciem przez publiczność. Owacje na stojąco i liczne bisy podkreśliły, jak bardzo sławska społeczność docenia wysoki poziom wydarzeń organizowanych w nowej sali widowiskowej.

SCKiW - centrum kultury na miarę XXI wieku

Nowa sala widowiskowa w Sławie, choć funkcjonuje na kulturalnej mapie miasta nieco ponad tydzień, szybko stała się symbolem dostępu do wydarzeń kulturalnych najwyższej jakości. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu, w tym zaawansowanym systemom nagłośnieniowym i oświetleniowym, oraz przestronnej widowni na prawie 300 osób, obiekt ten umożliwia realizację szerokiej gamy inicjatyw kulturalnych. Jak podkreśla Dyrektor SCKiW, Tomasz Krzymiński, sala będzie gościć nie tylko koncerty, ale również inne wydarzenia, które wzbogacą ofertę kulturalną Sławy i regionu.

Zobacz: Sala widowiskowa w Sławie uroczyście otwarta. Burmistrz Sadrakuła: „Spełniło się moje marzenie”

Źródło: UM w Sławie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl