TworzymyGłos Regionu

reklama

Bilety na Koncert Muzyki Patriotycznej w CKiR już w sprzedaży

Piątek, 27 października 2023 o 10:50, aktualizacja Piątek, 27 października 2023 o 11:24, autor: 5
Bilety na Koncert Muzyki Patriotycznej w CKiR już w sprzedaży

Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie serdecznie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które odbędzie się 5 listopada 2023 r. o godzinie 16:00 w sali widowiskowej CKiR, znajdującej się przy ul. Niepodległości 1 we Wschowie.

Główne atrakcje

Orkiestra Maestoso działająca przy CKiR oraz Orkiestra PSM im. K. Kurpińskiego we Wschowie zaprezentują wyjątkowy repertuar składający się z polskich pieśni patriotycznych i żołnierskich. Wydarzenie zostanie wzbogacone o występy solistki Martyny Krzyżkowiak oraz sekcji wokalnej "Arabeska" z Leszna.

Bilety

Cena biletu wynosi 35 zł. Zakupić je można bezpośrednio w CKiR (biuro nr 13) w godzinach 8:00 do 15:00 od poniedziałku do piątku. Istnieje również możliwość zakupu biletów online poprzez stronę www.kupbilecik.pl.


Źródło: CKiR

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

avatar

avatar
~Urszula Chudak
05.11.2023 18:38

Tak jak żeście Państwo wyżej zapowiadali, iż będzie to wyjątkowe wydarzenie muzyczne - rzeczywiście takie było. Zresztą orkiestra przyzwyczaiła nas, że tylko takie koncerty daje. Na mnie, myślę też i na większości słuchaczy, największe wrażenie wywarło brawurowe wykonanie jednej z "Arabesek" utworu "Dziwny jest ten świat". Opowieść o okrutnym świecie, w obliczu wojny na Ukrainie i w Izraelu, wciąż jest aktualna. Bardzo aktualna. Tak jak aktualne są słowa prowadzącego koncert, że ludzi dobrej woli jest więcej i damy radę wszystkim okrucieństwom. Z tymi słowami pełnymi nadziei, mówię Państwu dobranoc, ciesząc się już na kolejne, zapowiadane koncerty!

avatar
~Jadzia
05.11.2023 23:10

Jestem zarobiona, kolana bolom, czasu nie mam, wiec morzna było pujść dla relaksu ale bilety za drogie. Kogo stac na takie wysokie ceny ? Potanczyc mrzna by pszy niedzieli, Danka kupiła nowe bóty.

avatar
~Urszula Chudak
06.11.2023 09:14

Doskonale rozumiem, że można mnie nie lubić [wreszcie nie jestem zupą pomidorową], że można nie zgadzać się z moimi komentarzami - ale zastanawiam się co napisałam nie tak, że troje komentatorów oceniło go negatywnie? Czy to, że było to wyjątkowe wydarzenie muzyczne, czy to, że przy "Dziwny jest ten świat" można było poczuć ciary, czy to, że jest więcej dobrych niż złych ludzi, czy wreszcie to, że życzyłam Państwu dobranoc? Stawiam również śmiałą tezę, że ci Państwo na wczorajszym koncercie po prostu nie byli. W przeciwnym razie, ręka by im chociaż drgnęła przed postawieniem łapek w dół! Ale przecież "ludzi dobrej woli jest więcej", czyż nie? I to jest super!

avatar
~do powyżej
06.11.2023 10:55

Za drogie bilety

avatar
~wschowianin
06.11.2023 13:55

Pani Ulu pani komentarze są po prostu zawsze mądre. Gratuluję.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl