TworzymyGłos Regionu

reklama

Biesiada Śląska. Koncert Happy Jędrowski Show we Wschowie

Poniedziałek, 02 października 2023 o 15:27, aktualizacja Poniedziałek, 02 października 2023 o 15:36, autor: 1
Biesiada Śląska. Koncert Happy Jędrowski Show we Wschowie

27 października 2023 r. miłośnicy muzyki biesiadnej będą mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu muzycznym. W sali widowiskowej Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie odbędzie się koncert Biesiada Śląska Happy Jędrowski Show. Wydarzenie to przyciąga uwagę miłośników tradycyjnej muzyki śląskiej, a także tych, którzy cenią sobie energię i radość płynącą z biesiadowania przy dźwiękach akordeonu i skrzypiec.

Szczegóły wydarzenia

  • Data i godzina: 27 października 2023 r., godz. 18:00
  • Miejsce: Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie, sala widowiskowa

Bilety

  • Stacjonarnie: Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie, biuro nr 13, I piętro
  • Online: KupBilecik.pl

O artyście: Mirek Jędrowski

Mirek Jędrowski, wraz ze swoją kapelą biesiadną z Chorzowa, jest znany na polskiej scenie muzycznej od ponad dwóch dekad. W tym czasie zdobył liczne wyróżnienia i nagrody za swoją działalność artystyczną. Jego występy, pełne tańca i śpiewu, cieszą się dużą popularnością na różnego rodzaju wydarzeniach, takich jak biesiady śląskie, karczmy piwne czy babskie combry.

Dorobek artystyczny

  • Liczba koncertów: Ponad 2000 występów na terenie całej Polski
  • Dyskografia: 9 albumów, w tym m.in. “Combermiszung”, “Śpiywom aniołku Tobie” oraz “Życie jak cztery pory roku”. Część z nich zdobyła status Złotej Płyty.
  • Najpopularniejsze utwory: “Serca dwa”, “Ołpa na harleyu”, “Lato jest gorące”, “Żółto-niebieski Śląsk”, “Mamo Ty serce mi dosz”, “Bądź jak ptak”, “Jajko, jajko mi dej”.

Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki biesiadnej na niezapomniany wieczór z Mirkiem Jędrowskim i jego kapelą!

Źródło: CKiR

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Urszula Chudak
27.10.2023 20:42

Za nami prawie dwugodzinny, cudowny koncert, a w jego trakcie wspólne śpiewanie piosenek śląskich, przebojów operetkowych, biesiadnych i popularnych piosenek. Do tego lekka, dowcipna konferansjerka i kilkakrotne przebieranie się artystów w piękne stroje. Nic więc dziwnego, że długotrwałe oklaski na stojąco, nie pozwalały artystom opuścić sceny. Mistrzowsko na koniec wykonana "Cyganeria" dopełniła reszty. Jakże to było nam wszystkim potrzebne - takie słowa dały się słyszeć wśród opuszczających salę widowiskową. Osobne podziękowania organizatorom, za decyzję dot. zaproszenia zespołu!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl