TworzymyGłos Regionu

reklama

Biblioteka we Wschowie zaprasza na spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher

Wtorek, 14 listopada 2023 o 09:35, aktualizacja Wtorek, 14 listopada 2023 o 10:18, autor: 1
Biblioteka we Wschowie zaprasza na spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher

W Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy we Wschowie szykuje się wydarzenie, które przyciągnie miłośników literatury głęboko osadzonej w realiach współczesnego społeczeństwa. Zaplanowane spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher to okazja do bezpośredniej rozmowy z autorką, która swą twórczością nie boi się angażować w trudne i często kontrowersyjne tematy.

Twórczość Magdaleny Majcher od lat wzbudza emocje, stając się odzwierciedleniem dylematów i wyzwań, przed którymi stoi współczesne społeczeństwo, a szczególnie kobiety. Książki autorki są odważne, niekiedy brutalnie szczere, a przez to wpisują się w nurt literatury mającej realny wpływ na świadomość społeczną.

Pisarka ma na swoim koncie wyróżnienia w znaczących plebiscytach literackich takich jak Bestsellery Empiku oraz Książka Roku portalu Lubimy Czytać. 

Podczas spotkania we Wschowie, entuzjaści pisarstwa Majcher będą mieli niepowtarzalną okazję nie tylko do rozmowy z autorką, ale także do nabycia egzemplarzy jej książek z osobistym dedykacją.


Źródło: Biblioteka Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Wschowiak
14.11.2023 14:14

Panie Burmistrzu zacznijcie w końcu w dziedzinie kultury coś robić bo takie imprezy co są teraz to może załatwić sekretarka w urzędzie

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl